Povezane vesti
Kontrolna soba reaktora 4 u Černobilju otvorena za turiste (VIDEO)
Vesti online 08.10.2019
Veoma radioaktivna kontrolna soba reaktora 4 u nuklearnoj elektrani u Černobilju, u kojoj se 26.aprila 1986. godine desila najgora nuklearna katastrofa u istoriji čovečanstva sada je otvorena i za turiste…. Turisti koji posete ovo meato, odnosno… »
Kontrolna soba reaktora 4 u "Černobilju" otvorena za turiste (VIDEO)
RTV 08.10.2019
ČERNOBILJ - Izuzetno radioaktivna kontrolna soba reaktora 4 u nuklearnoj elektrani "Černobilj", u kojoj se 1986. godine desila najgora nuklearna katastrofa do sada, otvorena je za turiste, koji u poseti moraju da nose zaštitno odelo, kacigu i rukavice… »
Vesti dana »

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

UŽIVO (FOTO, VIDEO) Protest „Srbija se umiriti ne može“: Na Novom Beogradu policija bacila suzavac i šok bombe, incidenti u Valjevu i Novom Sadu
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Garež i srča na sve strane: Ovako izgledaju zapaljene prostorije SNS u Valjevu (foto,video)
Blic pre 7 satijoš 1 povezana