Povezane vesti
Porodica pati kao prvog dana: Spomenik Editi i Selmi i tri godine kasnije zalevan suzama (video)
Blic 10.10.2019
Iako su prošle tri godine od stradanja Selme Agić i Edite Malkoč u saobraćajnoj nesreći u Sarajevu, porodici i prijateljima teško je kao i prvog dana. Položili su cveće na spomenik podignut ispred Filozofskog fakulteta u Sarajevu zajedno sa studentima i… »
Čeka se novo suđenje besnom vozaču: Pre tri godine stravično su stradale studentkinje u Sarajevu
Blic 10.10.2019
Prošle su tri godine otkako su na svirep način prekinuti snovi dve studentice Selme Agić i Edite Malkoč koje su poginule u saobraćajnoj nesreći kada ih je Sanjin Sefić udario vozilom krećući se brzinom od gotovo 105 kilometara na sat. Ispred Filozofskog… »
Vesti dana »
Užas u Beogradu: Mladić (19) i devojka (19) poginuli u stravičnoj nesreći kod Ugrinovaca, jedna devojka povređena
Blic pre 20 minutajoš 5 povezanih
"Našli su se u čudu kad su videli da imamo hipersonične balističke rakete" Vučić: "Imamo značajan broj i imaćemo još više"
Blic pre 8 satijoš 5 povezanih




