Povezane vesti
"Kazna mora imati vek trajanja, makar i 150 godina": Stručnjaci o inicijativi ministra za uvođenje doživotne kazne zatvora
Blic 10.10.2019
Pravni stručnjaci podržavaju inicijativu pooštravanja krivičnih sankcija za najbrutalnije izvršena krivična dela, koja je potaknuta stravičnim ubistvom Lane Bijedić, ali su mišljenja podeljena u vezi sa rokom njihovog trajanja. Ministar pravde BiH Josip… »
Grubeša nakon ubistva mlade Mostarke: Radimo na uvođenju kazne doživotnog zatvora
Blic 10.10.2019
Ministar pravde BiH Josip Grubeša, povodom nasilne smrti Lane Bijedić, formirao je radnu grupu u čijoj je nadležnosti izmena Krivičnog zakona u cilju pooštravanja kazni za najbrutalnije izvršena krivična dela usmerena protiv dece, žena i starih. On je u… »
Vesti dana »
CIK BiH: Na prevremenim izborima za predsednika RS Karan osvojio skoro 11 hiljada glasova više od Blanuše
Danas pre 5 satijoš 4 povezane
SNSD proglasio pobedu Siniše Karana na ponovljenim izborima u Republici Srpskoj, Dodik čestitao, oglasio se i Blanuša
Blic pre 8 satijoš 2 povezane
Za pravi Superboul je potrebno dvoje – Sijetl ostavio Nju Ingland bez šanse i osvojio drugu NFL titulu
RTS pre 49 minutajoš 2 povezane



