Povezane vesti
Gojković sa predsednicom IPU Gabrijelom Kuevas Baron
RTV 10.10.2019
BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković razgovarala je danas sa predsednicom Interparlamentarne unije Gabrijelom Kuevas Baron, koja je danas stigla u Beograd uoči održavanja 141. zasedanja IPU, čiji je domaćin Skupština Srbije od 13. do 17… »
Gojković sa predsednikom Senata Kenije
RTV 10.10.2019
BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković, uoči 141. zasedanja Interparlamentarne unije, koja se od 13. do 17. oktobra održava u Beogradu, sastala se danas sa predsednikom Senata Kenije Kenetom Lusakom. Gojković je zahvalila na učešću… »
Vesti dana »

VJT: Jedan od učesnika protesta u Beogradu sklopio sporazum o priznanju krivice
N1 Info pre 19 minutajoš 33 povezane

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, lokalni pljuskovi i grmljavina, sutra svežije i nestabilno vreme
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 45 povezanih

Poslednji trenutak da se zaustavi nasilje i vratimo u okvire Ustava i zakona
Radar pre 25 minutajoš 15 povezanih

"Crveni tepih za diktatora i ratnog zločinca": Ukrajinski mediji besni zbog Trampovog kraljevskog tretmana prema Putinu: "To je bolesno i sramotno" (foto)
Blic pre 4 minutajoš 73 povezane

Infrastruktura železnice instalirala dodatnu opremu za praćenje „kretanja“ ploče na Prokopu
Nova ekonomija pre 2 satajoš 23 povezane