Povezane vesti

Košarka EL: Velika pobeda Zvezde, Fenerbahče pao u Areni

Košarka EL: Velika pobeda Zvezde, Fenerbahče pao u Areni

Studio B 10.10.2019
Pred 16.879 gledalaca u Štark areni, košarkaši Crvene zvezde pobedili ekipu Fenerbahčea sa 68:56 u 2. kolu Evrolige. Foto:Tanjug (AP Photo/Darko Vojinovic) Srpski i regionalni šampion je skoro ceo meč bio u prednosti, gosti iz Istanbula su… »
Faje i Dobrić slomili Fenerbahče, Zvezda pobedila Turke spektakularnom utakmicom u Areni!

Faje i Dobrić slomili Fenerbahče, Zvezda pobedila Turke spektakularnom utakmicom u Areni!

Telegraf 10.10.2019
Velika pobeda, prva u novoj sezoni. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Fenerbahče u drugom kolu Evrolige sa 68:56 pred 17.000 svojih navijača u Štark areni. Pobednika su odlučili Ognjen Dobrić i Muhamed Faje sredinom poslednjeg perioda kada i meč… »
Prvi put za 27 godina sam ćuteći ušao u svlačionicu! Žoc tvrdi da Zvezda ima tim za Top 8 Evrolige!

Prvi put za 27 godina sam ćuteći ušao u svlačionicu! Žoc tvrdi da Zvezda ima tim za Top 8 Evrolige!

Telegraf 10.10.2019
Odlično pripremljena utakmica, odgovornost je moja, poručio je Obradović. Trener Fenerbahčea Željko Obradović ostao je bez reči po povratku u svlačionicu nakon poraza od Crvene zvezde u drugom kolu Evrolige 68:56 u Štark areni. Zvezda je… »

Vesti dana »