Povezane vesti

„Ne planiram da se vratim u srpski fudbal i dođem u Zvezdu!“

„Ne planiram da se vratim u srpski fudbal i dođem u Zvezdu!“

Vesti online 11.10.2019
Kolarov, koji je dres Zvezde nosio u mlađim kategorijama, trenutno je u pregovorima oko produžetka ugovora sa Romom, a italijanski mediji preneli su i da ima ponudu prvaka Srbije. Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov izjavio je da… »
Kolarov ne misli o zvezdi: Ambicije su mi okrenute ka inostranstvu

Kolarov ne misli o zvezdi: Ambicije su mi okrenute ka inostranstvu

Večernje novosti 11.10.2019
Tamo sam igrao kao dete i Zvezda je veliki klub, ali moje ambicije su drugačije ... rekao je kapiten reprezentacije Srbije. KAPITEN Srbije Aleksandar Kolarov je kratko sumirao utiske o Paragvaju. - Pamtićemo samo pobedu i želim da pohvalim Aleksandra… »
Više nema dileme - Kolarov sigurno neće u Zvezdu

Više nema dileme - Kolarov sigurno neće u Zvezdu

N1 Info 11.10.2019
Reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov otklonio je sve dileme oko povratka u Crvenu zvezdu istakavši da će karijeru završiti u inostranstvu. Levi bek Rome dovodio se u vezu sa crveno-belima proteklog leta. Tada je istakao da nije pravi trenutak za… »
Kolarov konačno o zvezdi: Levi bek progovorio o onome što interesuje sve navijače!

Kolarov konačno o zvezdi: Levi bek progovorio o onome što interesuje sve navijače!

Sportal blic 11.10.2019
Aleksandar Kolarov je nakon duela Srbije i Paragvaja (1:0) u Kruševcu govorio i o potencijalnom transferu u Crvenu zvezdu. I u toku prethodnog prelaznog roka se pojavila informacija da je levi bek Rome na radaru Crvene zvezde i da postoji mogućnost da… »
Kolarov: Ne vraćam se u Zvezdu

Kolarov: Ne vraćam se u Zvezdu

Mozzart sport 11.10.2019
Kapiten reprezentacije stavio tačku na špekulacije. Pre nekoliko meseci su Italijani pisali da Aleksandar Kolarov prelazi u Partizan po isteku ugovora sa Romom. Pa pre neki dan su najavili njegov povratak u Crvenu zvezdu, u kojoj je igrao u mlađim… »

Vesti dana »