Povezane vesti

General Manojlo Milovanović sahranjen uz najviše vojne počasti: Svojim delom i životom je ostavio neizbrisiv trag, posebno…

General Manojlo Milovanović sahranjen uz najviše vojne počasti: Svojim delom i životom je ostavio neizbrisiv trag, posebno…

Kurir 11.10.2019
General Vojske Republike Srpske Manojlo Milovanović sahranjen je, uz najviše vojne počasti na banjalučkom groblju Rebrovac u prisustvu porodice, rodbine, saboraca, velikog broja građana i poštovalaca. Penzionisani general VRS Petar Škrbić rekao je… »
Ovako je ratko Mladić objasnio zašto je generala milovanovića uzeo za zamenika: Mi smo dva tela, a jedna duša! Ja se palim…

Ovako je ratko Mladić objasnio zašto je generala milovanovića uzeo za zamenika: Mi smo dva tela, a jedna duša! Ja se palim…

Kurir 11.10.2019
General Vojske Republike Srpske Manojlo Milovanović sahranjen je, uz najviše vojne počasti na banjalučkom groblju, a mnogi će ga pamtiti po svemu što je učinio za VRS tokom ratnih godina. U to vreme bio je načelnik Glavnog štaba VRS i zamenik… »
Uz najviše vojne počasti sahranjen general Manojlo Milovanović

Uz najviše vojne počasti sahranjen general Manojlo Milovanović

Večernje novosti 11.10.2019
General Milovanović sahranjen je na banjalučkom groblju Rebrovac u prisustvu porodice, rodbine, saboraca, velikog broja građana... General Vojske Republike Srpske Manojlo Milovanović sahranjen je danas, uz najviše vojne počasti na banjalučkom… »
Sahrana generala vrs: Reka ljudi ispratila Milovanovića na večni počinak (foto, video)

Sahrana generala vrs: Reka ljudi ispratila Milovanovića na večni počinak (foto, video)

Blic 11.10.2019
Bivši načelnik Generalštaba Vojske Republike Srpske Manojlo Milovanović sahranjen je danas na rebrovačkom groblju u Banjaluci, a na večni počinak ispratilo ga je mnogo građana, među kojima su bili njegovi nekadašnji saborci i ljudi iz… »
Komemoracija generalu Manojlu Milovanoviću: Njegova jedina partija je bila Republika Srpska (foto)

Komemoracija generalu Manojlu Milovanoviću: Njegova jedina partija je bila Republika Srpska (foto)

Večernje novosti 11.10.2019
Počast jednom od najvećih junaka Republike Srpske, vojskovođi, strategu, oficiru, funkcioneru, čovekoljupcu odali su porodica, prijatelji, pripadnici VRS, kao i mnogi drugi zvaničnici. Komemorativni skup u čast generalu Manojlu Milovanoviću održan… »
Komemoracija generalu milovanoviću: Počast odali prijatelji, porodica i pripadnici Vojske RS (foto)

Komemoracija generalu milovanoviću: Počast odali prijatelji, porodica i pripadnici Vojske RS (foto)

Blic 11.10.2019
Minutom ćutanja i čitanjem biografija počeo je komemorativni skup u Banjaluci povodom smrti general-pukovnika Vojske Republike Srpske Manojla Milovanovića. U Banskom dvoru danas su se okupili članovi porodice, prijatelji, brojni pribadnici Vojske… »
Blistavi um srpske vojske

Blistavi um srpske vojske

Vesti online 11.10.2019
U 76. godini posle duže bolesti u sredu je u Banjaluci preminuo general-pukovnik Manojlo Milovanović, ratni načelnik Glavnog štaba Vojske Republike Srpske i zamenik komandanta Glavnog štaba VRS, a posle rata i ministar odbrane i senator Srpske… »

Vesti dana »