Povezane vesti
Čavušolu: Turska očekuje solidarnost od NATO-a
Slobodna Evropa 11.10.2019
Turska je ponovila generalnom sekretaru NATO-a Jensu Stoltenbergu da očekuje da ova alijansa pokaže snažnu solidarnost u suočavanju sa pretnjama njenoj bezbednosti, izjavio je ministar inostranih poslova Mevlut Čavušolu. Stoltenberg je na konferenciji za… »
Stoltenberg o operaciji u Siriji: Legitimna zabrinutost Turske za bezbednost
RTS 11.10.2019
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg pozvao je Ankaru na uzdržanost po pitanju operacija na severoistoku Sirije, ali i naveo da je legitimna zabrinutost Turske za bezbednost u vezi sa kurdskim borcima u Siriji. Jens Stoltenberg je, na zajedničkoj… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 5 satijoš 28 povezanih

Ministri Vlade Srbije i predstavnici SNS ispred Skupštine sa pristalicama i građanima
Sputnik pre 18 minutajoš 53 povezane

Jovanović zapalio mreže: Bivši golman Partizana udario na Piksija jer nije dobio poziv za nacionalni tim! (foto) pafos preko bele tačke duplirao prednost: Stigao ekspresan odgovor Bruna Duartea!
Hot sport pre 23 minutajoš 34 povezane

Pregovori u Vašingtonu i telefonski razgovori Trampa, Putina i Zelenskog o miru i bezbednosnim garancijama
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 337 povezanih