Povezane vesti

Stop za Terzića u Crnoj Gori: Od Šiptara sam očekivao, od Crnogoraca ne!

Stop za Terzića u Crnoj Gori: Od Šiptara sam očekivao, od Crnogoraca ne!

Mondo 11.10.2019
Generalni direktor Crvene zvezde zaustavljen na aerodromu u Tivtu, navodno zbog podstrekivanja Mirka Ivanića i Filipa Stojkovića da ne igraju za reprezentaciju Crne Gore protiv takozvanog Kosova. Generalni direktor Crvene zvezde zaustavljen na aerodromu… »
Policija Crne Gore: Terziću zabranjen ulazak shodno zakonu

Policija Crne Gore: Terziću zabranjen ulazak shodno zakonu

Sportski žurnal 11.10.2019
Generalnom direktoru FK Crvena zvezda, Zvezdanu Terziću, ulazak u Crnu Goru zabranjen je u sklaldu sa Zakonom o strancima, saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore. Kako se navodi, službenici Uprave policije su sa graničnog prelaza Aerodrom Tivat… »
Crnogorska policija: Terzić je vraćen u Srbiju shodno zakonu

Crnogorska policija: Terzić je vraćen u Srbiju shodno zakonu

Vesti online 11.10.2019
Crnogorska policija oglasila se saopštenjem vezanim za zabranu ulaska prvom čoveku Crvene zvezde Zvezdanu Terziću u tu zemlju. Terzić je u petak doputovao u Crnu Goru, ali se prvim avionom vratio za Beograd. Crnogorska policija nije navela konkretan… »
Crnogorska policija: Terziću zabranjen ulazak zbog veza sa kriminalnim grupama

Crnogorska policija: Terziću zabranjen ulazak zbog veza sa kriminalnim grupama

Hot sport 11.10.2019
Crnogorske ‘Vijesti’ objavile su saopštenje MUP-a Crne Gore uz navodno objašnjenje zbog čega Zvezdan Terzić nije pušten u ovu zemlju. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić vraćen je danas sa aerodroma u Tivtu za Beograd. Po povratku u… »
Oglasila se policija: Crnogorci objavili zbog čega je zabranjen ulaz "državljaninu Republike Srbije Z.T."

Oglasila se policija: Crnogorci objavili zbog čega je zabranjen ulaz "državljaninu Republike Srbije Z.T."

Sportal blic 11.10.2019
U šturom saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova Crne Gore potvrđeno je da je generalnom direktoru FK Crvena zvezda Zvezdanu Terziću zabranjen ulaz u Crnu Goru. - Službenici Uprave policije su u petak sa Graničnog prelaza Aerodrom Tivat vratili… »
Terziću zabranjen ulazak u Crnu Goru, on za to optužuje Savićevića

Terziću zabranjen ulazak u Crnu Goru, on za to optužuje Savićevića

Beta 11.10.2019
Generalnom direktoru Fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdanu Terziću danas je zabranjen ulazak u Crnu Goru za šta je on optužio predsednika fudbalskog saveza Crne Gore Dejana Savićevića. "Kada su početkom juna, uoči odigravanja utakmice Crna Gora -… »
Crnogorci šokirali Terzića! Mislio je da se šale...

Crnogorci šokirali Terzića! Mislio je da se šale...

Sportske.net 11.10.2019
Neprijatno iznenađenje doživeo je danas generalni direktor Crvene zvezde. Zvezdan Terzić je danas otputivao u Crnu Goru, ali mu je po sletanju na aerodrom u Titvu saopšteno da mu je ulazak u njihovu državu - zabranjen! Iz tog razloga je odmah morao… »
Terzić: Mislio sam da je šala, nemam reči - Savićević tražio da me ne puste!

Terzić: Mislio sam da je šala, nemam reči - Savićević tražio da me ne puste!

Sportal blic 11.10.2019
, oglasio se i čelnik Crvene zvezde i poručio kako iza poteza vlasti iz komšiluka stoji predsednik FS Crne Gore. Terzić je naveo kako je Dejan Savićević lobirao da ga ne puste u Crnu Goru, zbog dešavanja vezanih za utakmicu te zemlje i tzv. Kosova… »
Zvezdanu Terziću zabranjen ulazak u Crnu Goru, optužuje Dejana Savićevića za to

Zvezdanu Terziću zabranjen ulazak u Crnu Goru, optužuje Dejana Savićevića za to

N1 Info 11.10.2019
Generalnom direktoru Fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdanu Terziću danas je zabranjen ulazak u Crnu Goru za šta je on optužio predsednika fudbalskog saveza Crne Gore Dejana Savićevića. "Kada su početkom juna, uoči odigravanja utakmice Crna Gora -… »
Zvezdanu Terziću zabranjen ulazak u Crnu Goru

Zvezdanu Terziću zabranjen ulazak u Crnu Goru

Vesti online 11.10.2019
Generalnom direktoru Crvene zvezde Zvezdanu Terziću je zabranjen ulazak u Crnu Goru, prenose „Novosti”. Razlog za ovakvu odluku crnogorskih vlasti je taj što ga sumnjiče da je učestvovao u odvraćanju reprezentativaca Crne Gore Filipa… »
Skandal: Zvezdanu Terziću zabranjen ulazak u Crnu Goru! Čeka let za Beograd

Skandal: Zvezdanu Terziću zabranjen ulazak u Crnu Goru! Čeka let za Beograd

Sportal blic 11.10.2019
Generalnom direktoru Fudbalskog kluba Crvena Zvezda Zvezdanu Terziću zabranjen je ulazak u Crnu Goru, objavio je portal in4s.net! Kako navode, Terzić sada čeka let za povratak u Beograd. Kako je objavio ovaj portal, crnogorska fudbalska javnost na… »

Vesti dana »