Povezane vesti
Održan protest protiv režima u Novom Sadu
Radio 021 11.10.2019
Protest protiv aktuelne vlasti održan je i ovog petka na Pozorišnom trgu. Time je Vojvođanski Savez za Srbiju održao drugi protest protiv režima, nezavisno od pokreta "Jedan od pet miliona". Na skupu su govorili dramski pisac Siniša Kovačević i… »
Održan drugi protest Saveza za Srbiju u Novom Sadu
NoviSad.com 11.10.2019
Novi Sad - Protest protiv aktuelne vlasti, na kojem su govorili dramski pisac Siniša Kovačević i student Filozofskog fakulteta u Novom Sadu Dejan Bagarić, održan je večeras na Pozorišnom trgu. Na skupu je upućen poziv opozicionoj, demokratskoj i… »
Održan protest protiv vlasti u NS, za sledeći petak najavljena šetnja
Moj Novi Sad 11.10.2019
Vojvođanski Savez za Srbiju održao je i ovog petka drugi protest protiv režima, nezavisno od pokreta "Jedan od pet miliona". Građanima okupljenim na Pozorišnom trgu, obratili su se dramski pisac Siniša Kovačević i student Filozofskog fakulteta u… »
Vesti dana »

Đilas: SSP podnela krivičnu prijavu protiv Aleksandra Vučića i SNS
Serbian News Media pre 1 satjoš 35 povezanih

Tepić tvrdi da Srbija ima LRAD uređaje, Dačić da se ne koriste kao 'zvučni topovi'
Slobodna Evropa pre 7 satijoš 23 povezane

(VIDEO) Širom Beograda građani pravili buku: Vozači iz automobila i prolaznici uzvikivali „Pumpaj“
N1 Info pre 38 minutajoš 33 povezane

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 10 satijoš 14 povezanih

"Oprostio sam se od njega pre 20 dana": Saša Ilić poslao poslednji pozdrav prijatelju
Mondo pre 4 satijoš 48 povezanih