Povezane vesti
Policija poziva oštećene koji prepoznaju osumnjičenog na fotografiji da se jave
IndeksOnline 12.10.2019
BEOGRAD – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su A. T. (1987) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio više krivičnih dela prevara i pronevera. Sumnja se da je on, kao odgovorno lice kurirske službe „BEST – TIM“… »
Da li ga prepoznajete, uhapšen lažni kurirski službenik
Mondo 12.10.2019
Policija je u Beogradu uhapsila A. T. (1987) zbog sumnje da se lažno predstavljao kao kurir i zato što je odnosio novac i robu iz trgovina u kojima je bio zaposlen. Policija je u Beogradu uhapsila A. T. (1987) zbog sumnje da se lažno predstavljao kao… »
MUP: Da li vas je prevario ovaj čovek?
Radio 021 12.10.2019
Policija je u Beogradu uhapsila A.T. (32) zbog sumnje da je počinio više prevara i krađa. Sumnja se da je on, kao odgovorno lice kurirske službe "BEST–TIM" preko jednog sajta dogovarao kupovinu oglašenih predmeta predstavljajući se kao Saša… »
Predstavljao se kao Saša iz Smedereva: MUP poziva oštećene građane da se jave
Telegraf 12.10.2019
Pošto se sumnja da je na ovaj način prevario više građana, policija poziva oštećene koji ga prepoznaju na fotografiji da se jave. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su A. T. (1987) zbog postojanja osnova sumnje da je… »
Vesti dana »

Uživo studenti koji žele a uče osvetlili pionirski park: Bliceve usmerili u nebo da vidi cela Srbija! (foto)
Kurir pre 29 minutajoš 62 povezane

Patrijarh Porfirije uputio važnu poruku: Apelujem na institucije i učesnike skupa da sutrašnji dan prođe u miru
Kurir pre 16 minutajoš 55 povezanih

Veliki broj građana dočekuje studente koji stižu pred sutrašnji protest u Beogradu
Beta pre 1 satjoš 40 povezanih

Slučaj novosadske železničke stanice pod lupom Evropskog javnog tužilaštva
BBC News pre 1 satjoš 35 povezanih