Povezane vesti

Silađi posle osvajanja zlata priznao: Mislio sam da ću izgubiti u finišu

Silađi posle osvajanja zlata priznao: Mislio sam da ću izgubiti u finišu

Večernje novosti 13.10.2019
Na startu sam imao nekoliko promašenih zaveslaja. Trebalo mi je vremena da se vratim u ritam i na sreću završio sam godinu uspešno, kaže srpski plivač. ČABA Silađi je osvojio zlatnu medalju u trci na 50 metara prsno na Svetskom kupu u Berlinu. Do… »
SAD mogu na pivo: - jedno! Čaba Silađi posle osvajanja zlata na Svetskom kupu: „Kad odbiju porez ostane mi 2.000 dolara”

SAD mogu na pivo: - jedno! Čaba Silađi posle osvajanja zlata na Svetskom kupu: „Kad odbiju porez ostane mi 2.000 dolara”

Sportal blic 13.10.2019
Čaba Silađi je u trci na 50 metara prsno na Svetskom kupu u Berlinu. Do cilja je stigao za 27,18 sekundi. Silađi je u izjavi za „Sportski žurnal” analizirao trku. - Znao sam da će biti gusto i mislio sam da ću izgubiti u finišu. Na sreću… »
Silađi osvojio zlato na Svetskom kupu u Berlinu

Silađi osvojio zlato na Svetskom kupu u Berlinu

Radio 021 13.10.2019
Reprezentativac Srbije u plivanju Čaba Silađi osvojio je zlatnu medalju na Svetskom kupu u Berlinu, u disciplini 50 metara prsnim stilom. Dvadesetdevetogodišnji takmičar rođen u Senti slavio je sa rezultatom 27.18 sekundi ispred Holanđanina Arna… »
Tako je, majstore! Silađi osvojio zlato za Srbiju na Svetskom kupu!

Tako je, majstore! Silađi osvojio zlato za Srbiju na Svetskom kupu!

Sportal blic 12.10.2019
Čaba Silađi je osvojio zlato na 50 metara prsno na Svetskom kupu u Berlinu! Naš plivač je isplivao tu deonicu za 27 sekundi i 18 stotinki i tako iza sebe ostavio Holanđanina Arna Kamingu za tri stotinke, te Danca Tobijasa Bjerga koji je kasnio 43… »

Vesti dana »