Povezane vesti

Devojka ubijena kod Koceljeve

Devojka ubijena kod Koceljeve

Politika 13.10.2019
Devetnaestogodišnja devojka jutros je ubijena u selu Batalage kod Koceljeve. Prema prvim saznanjima, na telu V. J. bilo je više ubodnih rana, najverovatnije nanetih nožem, javio je RTS. Zbog sumnje da je počinio zločin, osumnjičeni 33-godišnji D… »
Ovo su Violeta i Dušan koji ju je iskasapio: Ostavljeni ubica pre zločina pijan divljao po ulicama i pretio

Ovo su Violeta i Dušan koji ju je iskasapio: Ostavljeni ubica pre zločina pijan divljao po ulicama i pretio

Večernje novosti 13.10.2019
Posle raskida mladić pričao kako planira da izvrši samoubistvo. Dva dana pre ubistva se ponašao čudno, nije mogao da stoji na nogama. Dušan P. (33) i Violeta Jošić (19), koju je on u nedelju ubio u selu Batalage kod Koceljeve, bili su godinu i po… »
Ubistvo kod Koceljeve: Violeta (19) izbodena 15 puta do smrti, osumnjičen njen momak

Ubistvo kod Koceljeve: Violeta (19) izbodena 15 puta do smrti, osumnjičen njen momak

Telegraf 13.10.2019
Devojka je podlegla povredama. Selo Bataljage kod Koceljeve potresao je strašan zločin koji se desio rano jutros. Devojka Violeta J. (19) ubijena je sa više uboda nožem. Zasad je osumnjičen Dušan F. (33), koji je bio s njom u vezi. Sumnja se da je… »
Detalji jezivog zločina kod Koceljeve: Izbo devojku u kući, otac sve čuo

Detalji jezivog zločina kod Koceljeve: Izbo devojku u kući, otac sve čuo

Mondo 13.10.2019
U nedelju ujutru se dogodilo ubistvo u selu Bataljage kod Koceljeve. Ubijena je V. J. (19). Uhapšen osumnjičeni za ovo ubistvo je D.P. (33), koji je inače bio u vezi sa devojkom. U nedelju ujutru se dogodilo ubistvo u selu Bataljage kod Koceljeve… »
Dušan (33) je krvnički izbo Violetu (19) u njenoj kući u selu kod Koceljeve: Samo nekoliko sati pre stravičnog zločina na…

Dušan (33) je krvnički izbo Violetu (19) u njenoj kući u selu kod Koceljeve: Samo nekoliko sati pre stravičnog zločina na…

Kurir 13.10.2019
Dušan P. (33) koji je uhapšen zbog sumnje da je nasmrt izbo svoju devojku Violetu J. (19) iz Batalage kod Koceljeve, nekoliko sati pre zločina na svom Fejsbuk profilu objavio je album sa fotografijama nesrećne devojke dok su još bili u vezi! Oni su… »
Dušan (33) iskasapio Violetu (19), pa se sa krvavim nožem u rukama vozio s njom do Doma zdravlja: Jezivi detalji zločina kod…

Dušan (33) iskasapio Violetu (19), pa se sa krvavim nožem u rukama vozio s njom do Doma zdravlja: Jezivi detalji zločina kod…

Večernje novosti 13.10.2019
Osumnjičeni je u nedelju ujutru izbo svoju devojku u selu Batalage kod Koceljeve. Dušan P. (33) osumnjičen je da je u nedelju ujutru oko 8.00 časova izbo svoju bivšu devojku Violetu Jošić (19) u selu Batalage kod Koceljeve. Kako saznaju… »
Surovo ubistvo kod koceljeve: Violeta (19) izbodena više od deset puta do smrti, osumnjičen njen momak

Surovo ubistvo kod koceljeve: Violeta (19) izbodena više od deset puta do smrti, osumnjičen njen momak

Večernje novosti 13.10.2019
Devojka je podlegla povredama. Sa više od 10 uboda nožem po celom telu, u nedelju ujutru oko 8.00 časova, ubijena je Violeta J ošić (19) iz sela Batalage (opština Koceljeva). Za zločin je osumnjičen njen momak Dušan P. (33) iz istog mesta, a… »
Šok obrt! Violetini roditelji jutros pustili ubicu u kuću ne sluteći tragediju: Nesrećnu devojku izbo kada se vratila iz…

Šok obrt! Violetini roditelji jutros pustili ubicu u kuću ne sluteći tragediju: Nesrećnu devojku izbo kada se vratila iz…

Kurir 13.10.2019
Dušan P. (33) koji je uhapšen zbog sumnje da je nasmrt izbo svoju devojku Violetu J. (19) iz Batalage kod Koceljeve, prema nezvaničnim informacijama nije se ušunjao u njenu kuću, već su ga njeni roditelji jutros pustili ne sluteći tragediju! Kako… »
Ona uništava moj život, i ja ću njen: Evo šta još 15 uboda nožem govori o ubici iz Koceljeve

Ona uništava moj život, i ja ću njen: Evo šta još 15 uboda nožem govori o ubici iz Koceljeve

Kurir 13.10.2019
Samo nekoliko dana pošto je Aleksandar Todorović izbo nožem svoju bivšu devojku Anđelu i obesio se, tridesettrogodišnji Dušan P. sa 15 uboda nožem usmrtio je jutros svoju devojku Violetu. Razlog je, pretpostavlja se ljubomora, a najbolji… »
Stravičan zločin: Mladić brutalno ubio svoju devojku (19) kad je došla kući iz noćne smene

Stravičan zločin: Mladić brutalno ubio svoju devojku (19) kad je došla kući iz noćne smene

Blic 13.10.2019
Dušan P. (34) iz Koceljeve ubio je svoju 19-godišnju devojku Violetu J, a prema nezvaničnim informacijama, zločin se dogodio u njenoj kući, saznaje "Blic". Kako "Blic" saznaje, devojka je jutros oko 7 sati došla s posla iz noćne smene i pomahnitali… »
Stravično ubistvo kod Koceljeve: Violetu (19) momak izbo nasmrt kad se vratila iz noćne smene

Stravično ubistvo kod Koceljeve: Violetu (19) momak izbo nasmrt kad se vratila iz noćne smene

Kurir 13.10.2019
Devojka Violeta J. (19) ubijena je rano jutros sa više uboda nožem u selu Batalage kod Koceljeve. Za ubistvo je osumnjičen Dušan P. (33), koji je bio s njom u vezi. Sumnja se da je motiv ubistva ljubomora i da ju je Dušan15 puta izbo nožem po telu… »
Isplivali jezivi detalji ubistva kod Koceljeve: Evo šta je Dušan radio samo dva dana pre nego što je Violetu krvnički izbo…

Isplivali jezivi detalji ubistva kod Koceljeve: Evo šta je Dušan radio samo dva dana pre nego što je Violetu krvnički izbo…

Kurir 13.10.2019
Dušan P. (34) koji je jutros uhapšen zbog sumnje da je nasmrt izbo svoju devojku Violetu J. (19) iz Batalage kod Koceljeve, dan pre zločina divljao je po gradu, a njegov otac je, kako se nezvanično saznaje, prijavio policiji da njegov sin želi da se… »
"Ako ona uništava moj život, i ja ću njen": Šta 15 uboda nožem govori o ubici iz Koceljeva?

"Ako ona uništava moj život, i ja ću njen": Šta 15 uboda nožem govori o ubici iz Koceljeva?

Telegraf 13.10.2019
Slučaj ubistva devetnaestogodišnje Violete J. u selu Bataljage kod Koceljeve ponovo je šokirao Srbiju! Samo nekoliko dana pošto je Aleksandar Todorović izbo nožem svoju bivšu devojku Anđelu i obesio se, tridesettrogodišnji Dušan F. sa 15 uboda… »

Vesti dana »