Povezane vesti
Forum: Smeniti direktora Treće gimnazije, Šarčević da se lično uveri u navode
N1 Info 13.10.2019
Forum beogradskih gimnazija podržao je profesore Treće beogradske gimnazije i zahteva od ministra prosvete Mladena Šarčevića neselektivnu primenu zakona i razrešenje direktora ove beogradske gimnazije. Samoinicijativna odluka da se ne penzioniše kada je… »
Forum podržava profesore Treće beogradske gimnazije i traže razrešenje direktora
Danas 13.10.2019
Forum beogradskih gimnazija podržava profesore Treće beogradske gimnazije i zahteva od ministra prosvete Mladena Šarčevića neselektivnu primenu zakona i razrešenje direktora ove beogradske gimnazije. Samoinicijativna odluka da se ne penzioniše kada je… »
Vesti dana »

Prognoza vremena u Srbiji: narandžasti meteoalarm za četvrtak zbog nepogoda sa gradom i olujnim vetrom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 59 povezanih

Upucan Čarli Kirk, konzervativni aktivista i Trampov saradnik
BBC News pre 27 minutajoš 35 povezanih

Protesti u Nepalu doveli do ostavke premijera i političke krize
Naslovi.ai pre 42 minutajoš 54 povezane

Rastu tenzije u školi u Mirijevu: Novom direktoru iz SNS stigle instrukcije da dovede policiju u školu i zabrani ulazak odraslima
Nova pre 41 minutajoš 32 povezane

Tramp: Šta je to s Rusijom kad dronovima narušava vazdušni prostor Poljske
Beta pre 52 minutajoš 30 povezanih