Povezane vesti

"Ne znam da li je Luka bio povređen, nije mi se javio"

"Ne znam da li je Luka bio povređen, nije mi se javio"

N1 Info 13.10.2019
Posle vesti da je Luku Jovića izostavio sa spiska reprezentativaca kao vid kazne zbog lažiranja povrede, selektor Srbije Ljubiša Tumbaković izjavio je da nije ljut na napadača Real Madrida, ali i da ne zna da li je on zaista bio povređen. Vest o… »
"As" piše: Tumbakovića kaznio Jovića

"As" piše: Tumbakovića kaznio Jovića

Večernje novosti 13.10.2019
Ugledni španski list piše o sukobu između napadača Reala i šefa struke Srbije. Skandalima u srpskom fudbalu nikada kraj. "Rat" na relaciji Crvena zvezda i Partizan, pa loši rezultati nacionalnog tima u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, samo su… »
Tumbaković o Jovićevom odlasku: Javio se samo porukom, ali nemam pravo da budem ljut

Tumbaković o Jovićevom odlasku: Javio se samo porukom, ali nemam pravo da budem ljut

Mozzart sport 13.10.2019
“Samo radim kako mislim da je najbolje”, dodaje selektor Srbije. Uzburkao je Luka Jović duhove u taboru reprezentacije. Iako ga nema u Litvaniji danas. Ali, zbog toga što ga nije bilo ni pre mesec dana u Luksemburgu, digla se prašina, jer je… »
Tumbaković zagrmeo iz Litvanije: Evo šta je rekao o buri koja je nastala oko povrede Luke Jovića!

Tumbaković zagrmeo iz Litvanije: Evo šta je rekao o buri koja je nastala oko povrede Luke Jovića!

Hot sport 13.10.2019
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije je pred duel protiv Litvanije u Viljnusu najveću pažnju posvetio pisanju španskog ‘Asa’ o tome da se svetio Luki Joviću. Španci su pisali da je Ljubiša Tumbaković namerno izostavio Luku Jovića iz tima u… »
Tumbaković: Pitajte Jovića da li je bio povređen

Tumbaković: Pitajte Jovića da li je bio povređen

Večernje novosti 13.10.2019
Ja radim svoj posao na način da napravim najbolji tim i najbolji rezultat. Možda je pitanje za Luku Jovića da li je zaista bio povređen – rekao je selektor. Veliku prašinu u srpskoj javnosti izazvala je vest madridskog lista “As”, koji je… »
Tumbaković o Joviću: Javio se porukom, neka kaže da li je bio povređen

Tumbaković o Joviću: Javio se porukom, neka kaže da li je bio povređen

Sportski žurnal 13.10.2019
Ugledni španski list AS je preneo da Jović nije pozvan u nacionalni tim jer ga je kaznio Tumbaković. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije LJubiša Tumbaković rekao je danas da "nema pravo da bude ljut ni na koga", upitan za nepozivanje Luke… »
"Pitajte luku da li je povređen i što se nije javio"! Tumbaković otvoreno, ogorčen potezom napadača, a ono što je Jović…

"Pitajte luku da li je povređen i što se nije javio"! Tumbaković otvoreno, ogorčen potezom napadača, a ono što je Jović…

Sportal blic 13.10.2019
Fudbalska reprezentacija Srbije u ponedeljak gostuje Litvaniji u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, mada meč nije bio glavna tema na konferenciji za medije pored situacije koju Ljubiša Tumbaković ima sa Lukom Jovićem. Napadač Real Madrida nije u… »
Tumba sprema Litvaniju, ali komentariše Jovića: "Nemam ja pravo da budem ljut ni na koga"

Tumba sprema Litvaniju, ali komentariše Jovića: "Nemam ja pravo da budem ljut ni na koga"

Sportske.net 13.10.2019
Selektor je pričao o navodnom sukobu sa Jovićem, ali je rekao da ima preča posla. Srbija se sprema za sutrašnju kvalifikacionu utakmicu protiv Litvanije, selektor Ljubiša Tumbaković se nada pobedi i priželjkuje čudo u raspletu, ali novinare u… »
AS saznaje: Tumbaković kaznio Jovića

AS saznaje: Tumbaković kaznio Jovića

N1 Info 13.10.2019
Selektor srpskih fudbalera Ljubiša Tumbaković kaznio je Luku Jovića izostavljanjem sa spiska za duel sa Paragvajem i kvalifikacioni meč za EP sa Litvanijom, prenosi španski As. Selektor je u objašnjavanju odsustva napadača Real Madrida saopštio da… »
Španski ‘AS’ od dima pravi vatru: Tumbaković kažnjava Jovića!

Španski ‘AS’ od dima pravi vatru: Tumbaković kažnjava Jovića!

Hot sport 13.10.2019
Srpski napadač Luka Jović još nije postigao gol za Real Madrid, a sada nije bio ni deo reprezentacije Srbije za duele sa Paragvajom i Litvanijom. Španci nema dana, a da ne pišu o Luki Joviću. Naš vunderkind ne blista u dresu madridskog Reala, još… »
Španski mediji: Tumbaković kaznio Jovića!

Španski mediji: Tumbaković kaznio Jovića!

Vesti online 13.10.2019
Španski ugledni list „As“ piše da se Luka Jović ne nalazi u reprezentaciji Srbije zbog kaznene mere selektora Ljubiše Tumbakovića. Poslednja reprezentativna pauza nije dobro prošla za napadača Real Madrida, pošto je protiv Portugala odigrao… »
AS tvrdi: Luka Jović nije pozvan jer ga je Tumbaković kaznio!

AS tvrdi: Luka Jović nije pozvan jer ga je Tumbaković kaznio!

Mondo 13.10.2019
Španski list ističe da razlog što mladi napadač nije deo reprezentacije Srbije nije slaba minutaža u Real Madridu. Španski list ističe da razlog što mladi napadač nije deo reprezentacije Srbije nije slaba minutaža u Real Madridu. Važne vesti… »
As: Tumbaković kaznio Jovića!

As: Tumbaković kaznio Jovića!

Mozzart sport 13.10.2019
Španci pišu da napadača Reala nema u sastavu reprezentacije Srbije zbog "disciplinske mere" selektora. Šta je sa Lukom Jovićem? Zbog čega se nije našao na spisku za aktuelnu reprezentativnu akciju? To pitanje najčešće je lebdelo u vazduhu otkako… »
Tumbaković kaznio jovića: Otkriveno zašto fudbaler Real Madrida nije pozvan u reprezentaciju Srbije

Tumbaković kaznio jovića: Otkriveno zašto fudbaler Real Madrida nije pozvan u reprezentaciju Srbije

Sportal blic 13.10.2019
Glavna tema ovih dana u španskim medijima je Luka Jović i njegova forma u dresu Real Madrida. Ipak, španske kolege nisu htele da se zadrže samo na njegovom ne baš impresivnom učinku u dresu kraljevskog kluba, već su analizirali i postupak Ljubiše… »
Španci tvrde, Tumbaković se sveti Luki Joviću!?

Španci tvrde, Tumbaković se sveti Luki Joviću!?

Sportske.net 13.10.2019
Srbin nije pozvan za mečeve reprezentacije. Fudbaler Reala Luka Jović se nije našao na spisku Ljubiše Tumbakovića za mečeve reprezentacije Srbije sa Paragvajem i Litvanijom. Selektor je to obrazložio činjenicom da napadač nije standardan u Realu… »

Vesti dana »