Povezane vesti
Komunalna milicija od sada na biciklima: Patroliraće u pešačkim zonama foto
Mondo 13.10.2019
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić obavestio je javnost o nabavci bicikala kao delu opreme za Komunalnu miliciju grada Beograda. Zamenik gradonačelnika Goran Vesić obavestio je javnost o nabavci bicikala kao delu opreme za Komunalnu miliciju grada… »
Patroliranje na dva točka: Komunalna milicija dobila nova prevozna sredstva
Blic 13.10.2019
Komunalna milicija dobila je u subotu nova prevozna sredstva. Reč je o biciklima koje će koristiti za patroliranje u pešačkim zonama. Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić, objavio je na svom Fejsbuk profilu da su bicikli postali deo nove opreme… »
U patrolu idu na biciklima
Večernje novosti 13.10.2019
Za potrebe komunalne milicije nabavljeno šest dvotočkaša kojima će se voziti pešačkim zonama u centru grada. KOMUNALNA milicija ubuduće će ulicama patrolirati i na biciklima. Za njihove potrebe kupljeno je šest dvotočkaša, kojima su obnovili i proširili… »
Vesti dana »

Ministar Nenad Vujić: Napad na tužilaštvo u Valjevu će biti najoštrije kažnjen
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Er Kanada obustavlja letove: Štrajk više od 10.000 stjuardesa izazvao globalni haos
Blic pre 2 satajoš 1 povezana