Povezane vesti

Čović: Trebalo nam je više energije i jača odbrana

Čović: Trebalo nam je više energije i jača odbrana

N1 Info 14.10.2019
Košarkaši Crvene zvezde odigrali su gotovo besprekorno protiv Fenerbahčea u drugom kolu Evrolige. Očekivala se gotovo sigurna pobeda nad ekipom Budućnosti, ali se Podgoričani nisu složili sa takvim epilogom. Crvena zvezda nije imala mnogo vremena… »
Tomić: Nisu igrači krivi, ja sam kriv

Tomić: Nisu igrači krivi, ja sam kriv

N1 Info 14.10.2019
Trener Crvene Zvezde Milan Tomić preuzeo je odgovornost nakon poraza od Budućnosti u prvom velikom derbiju ABA lige ove sezone. Zvezda je poražena na svom terenu rezultatom 89:81, pa su Podgoričani tako pokvarili nedelju aktuelnom šampionu ABA lige… »
Gist nije mogao sam: Mala osveta Budućnosti

Gist nije mogao sam: Mala osveta Budućnosti

Večernje novosti 13.10.2019
Iskusni centar je sam vukao crveno-bele koliko je mogao, ali su Podgoričani trojkama uspeli da naprave nedostižni plus - 89:81. TRI dana posle velike pobede Crvene zvezde nad Fenerbahčeom u Evroligi, u derbiju 2. kola ABA lige protiv Budućnosti, na… »
Tomić preuzeo krivicu za poraz od Budućnosti: Izgubili smo u prvoj četvrtini

Tomić preuzeo krivicu za poraz od Budućnosti: Izgubili smo u prvoj četvrtini

Večernje novosti 13.10.2019
Posle velike pobede protiv Fenerbahčea odmah u svlačionici sam im rekao da će ovo biti teška utakmica. Nisam ih dovoljno u to ubedio – kaže trener Zvezde. Srpski i regionalni šampion zastao je već u drugom kolu nove sezone regionalnog takmičenja… »
Tomić "poludeo" posle Budućnosti: "Ja sam kriv, ne krijem se ni od koga!", žustra reakcija trenera crveno-belih

Tomić "poludeo" posle Budućnosti: "Ja sam kriv, ne krijem se ni od koga!", žustra reakcija trenera crveno-belih

Sportal blic 13.10.2019
Poraz Crvene zvezde od Budućnosti (89:81) u dvorani "Aleksandar Nikolić" ispraćena je burnom konferencijom za novinare. Trener crveno-belih, Milan Tomić, žustro je odgovorio na jedno pitanje novinara, koje se odnosilo na izjavu trenera podgoričke… »

Vesti dana »