Povezane vesti

Podigao sam violetu uz pomoć svojih roditelja, pošto ju je majka napustila sa tri meseca: Potresna ispovest oca ubijene…

Podigao sam violetu uz pomoć svojih roditelja, pošto ju je majka napustila sa tri meseca: Potresna ispovest oca ubijene…

Kurir 14.10.2019
Bol - Otac Violete Jošić (19), koju je nasmrt izbo bivši dečko Dušan Petronijević (33), kaže da njegova kuća ne postoji otkako je ostao bez jedinice. Da sam znao da mi je Dušan došao u kuću sa namerom da mi ubije ćerku jedinicu, nikada ga ne… »
"Što ubi jadnu: Devojku?!" Fejsbuk profil dželata iz Koceljeve obiluje pretećim porukama, Violetini prijatelji u suzama

"Što ubi jadnu: Devojku?!" Fejsbuk profil dželata iz Koceljeve obiluje pretećim porukama, Violetini prijatelji u suzama

Blic 14.10.2019
Dok se prijatelji Violete Jošić (19), dan nakon što ju je bivši dečko brutalno ubio nožem, opraštaju od nje putem društvenih mreža, profil Dušana Petronijevića, njenog dželata, obiluje pretećim porukama, psovkama i uvredljivim komentarima… »
Nije hteo da prihvati raskid: Dušan nasmrt izbo Violetu, pa nastavio da je kasapi i kad je izdahnula

Nije hteo da prihvati raskid: Dušan nasmrt izbo Violetu, pa nastavio da je kasapi i kad je izdahnula

Blic 14.10.2019
Dušan Petronijević (34) koji je ubio svoju bivšu devojku Violetu Jošić (19) u njenoj kući u selu Batalage kod Koceljeve, nesrećnoj devojci je zadao još nekoliko ubodnih rana i nakon što je izdahnula. Dušan je Violetu napao u nedelju ujutru… »
Koceljeva u šoku zbog svirepog ubistva: Dušan nožem ubadao Violetu dok su u kući bila deca, njenom dedi pozlilo kad je…

Koceljeva u šoku zbog svirepog ubistva: Dušan nožem ubadao Violetu dok su u kući bila deca, njenom dedi pozlilo kad je…

Blic 14.10.2019
Dušan Petronijević (34) svirepo je ubio svoju bivšu devojku Violetu Jošić (19), u njenom domu u selu Batalage kod Koceljeve, u trenutku dok su u kući bila deca njene maćehe. Dušan je sačekao da se Violeta u nedelju ujutru vrati kući iz noćne… »
Rekao je da joj "sprema iznenađenje" Violetin otac nije znao da su raskinuli, pa je krvnika pustio u kuću, a on mu je ubio…

Rekao je da joj "sprema iznenađenje" Violetin otac nije znao da su raskinuli, pa je krvnika pustio u kuću, a on mu je ubio…

Press 14.10.2019
Dušan Petronijević (34) iz Koceljeve ubio je Violetu Jošić (19), s kojom je do septembra bio u vezi, u njenoj kući u selu Batalage kod Koceljeve. Motiv ovog ubistva najverovatnije je patološka ljubomora. Foto:blic Dušan je nesrećnu devojku… »
Sa krvavim nožem u rukama pratio je do lekara Ubica pretio da će se zaklati, pa istim oružjem nekoliko sati kasnije nasmrt…

Sa krvavim nožem u rukama pratio je do lekara Ubica pretio da će se zaklati, pa istim oružjem nekoliko sati kasnije nasmrt…

Press 14.10.2019
Nakon što je Dušan P. (34) svoju bivšu devojku Violetu J. (19) izbo nožem više od 15 puta u njenoj kući, držeći i dalje nož kojim ju je povredio seo je sa njom i njenim ocem u automobil i zajedno su krenuli ka Domu zdravlja. Nesrećnica je usput… »
Violetinom ubistvu prethodila dva paklena dana, policija zbog njenog pomahnitalog dečka dva puta izlazila na teren

Violetinom ubistvu prethodila dva paklena dana, policija zbog njenog pomahnitalog dečka dva puta izlazila na teren

Press 14.10.2019
Dušan P. (34) koji je jutros uhapšen zbog sumnje da je nasmrt izbo svoju devojku Violetu J. (19) iz Batalage kod Koceljeve, dan pre zločina divljao je po gradu, a njegov otac je, kako nezvanično saznajemo, prijavio policiji da njegov sin želi da se… »
Ubica iz Koceljeve ocu izgovorio jezivu rečenicu, pa s nožem krenuo kod svoje bivše devojke

Ubica iz Koceljeve ocu izgovorio jezivu rečenicu, pa s nožem krenuo kod svoje bivše devojke

Blic 14.10.2019
Dušan P. uhapšen zbog sumnje da je nasmrt izbo svoju bivšu devojku Violetu J. (19) navodno je te kobne večeri popio kutiju bensedina i kazao svom ocu da ima "još neki posao da uradi" kao i to da "nije sve završio". Nakon godinu dana ljubavi između… »
Violetin otac je slušao njen vrisak smrti: Potresno svedočenje rođaka devojke koju je iskasapio bivši dečko

Violetin otac je slušao njen vrisak smrti: Potresno svedočenje rođaka devojke koju je iskasapio bivši dečko

Večernje novosti 14.10.2019
Izneo sam je na rukama, još mi je krvava majica, ne pitajte što ga nismo ubili - kaže Josip Radovanović. SA više od deset uboda nožem, Violetu Jošić (19) iz Batalaga usmrtio je njen momak Dušan Petronijević (33) iz Koceljeve, kada se u nedelju… »
Mladić krvnički ubio devojku (19) kod Koceljeve! Bivšu ubo u glavu i vrat 20 puta: Krvavu je stavio u auto i odvezao kod…

Mladić krvnički ubio devojku (19) kod Koceljeve! Bivšu ubo u glavu i vrat 20 puta: Krvavu je stavio u auto i odvezao kod…

Kurir 14.10.2019
Monstrum Dušan Petronijević (34) mučki iskasapio Violetu Jošić (19) jer nije mogao da podnese raskid. Pre zlo~ina došao u njenu kuću i sačekao da se ona vrati s posla. Dušan Petronijević (34) brutalno je juče ubio bivšu devojku Violetu Jošić… »
Pomahnitali mladić iz Koceljeve koji je nasmrt izbo devojku bio opsednut njom, a veče pre zločina objavio je jednu pesmu i…

Pomahnitali mladić iz Koceljeve koji je nasmrt izbo devojku bio opsednut njom, a veče pre zločina objavio je jednu pesmu i…

Blic 13.10.2019
Stravičnom ubistvu Violete J. (19) iz Koceljeve, za koje je osumnjičen njen bivši dečko Dušan P. (34) prethodio je njihov raskid, a noć pre ubistva Dušan je na svom profilu na Fejsbuku objavio više od dve stotine njenih fotografija. Ubistvo se… »

Vesti dana »