Povezane vesti
Taksisti danas u šest kolona, blokirali Slaviju
Politika 14.10.2019
Taksisti u Beogradu danas ponovo protestuju zbog poslovanja firme „KarGo” i traže ukidanje te aplikacije, a protestnom vožnjom u šest kolona blokirali su saobraćaj u centru grada. Najveća gužva je na Trgu Slavija, koji je potpuno blokiran, a saobraćaj je… »
Incidenti na protestu, građani blokirali taksiste
Studio B 14.10.2019
Tokom današnjeg protesta taksista u centru Beograda došlo je do prvih incidenata na ulicama, a Tanjug saznaje da je policija privela dve osobe, zbog remećenja javnog reda i mira. Kako su preneli pojedini mediji, do hapšenja je došlo kod Vlade Srbije, a… »
E, ovo još niste videli: Besni građani koji su čekali autobus na Savskom trgu umalo nisu linčovali taksiste (video)
Blic 14.10.2019
Blokada Savskog trga, kao i kompletne Savske ulice, te paralisanje 20-tak linija gradskog i međugradskog prevoza koje tuda prolaze, bila je kap koja je prelila čašu u strpljenju Beograđana, pa je zato baš na ovoj lokaciji došlo do konfrontacije građana i… »
Građani opkolili taksiste: Totalni haos na Savskom trgu, umalo došlo do masovne tuče (video)
Blic 14.10.2019
Totalni haos na Savskom trgu. Besni što su taksisti potpuno blokirali ovo prometno čvorište, te tako paralisali skoro 20-tak linija javnog gradskog prevoza, više stotina putnika koji su čekali autobuse i tramvaje izašlo je na ulicu i - blokiralo… »
Vesti dana »

BLISKOISTOČNI SUKOB Izraelski bezbednosni kabinet odobrio plan za preuzimanje kontrole nad gradom Gazom
RTV pre 49 minutajoš 27 povezanih

RHMZ: Počinje porast dnevnih temperatura, danas od 31 do 35 stepeni Celzijusa
RTV pre 24 minutajoš 25 povezanih

Ben Šelton pobednik turnira u Torontu: Prva Masters kruna za Amerikanca
Euronews pre 19 minutajoš 16 povezanih