Povezane vesti

Kako su igrali: Mitrović igrač utakmice, Tumbakoviću „osmica”

Kako su igrali: Mitrović igrač utakmice, Tumbakoviću „osmica”

Sportski žurnal 15.10.2019
Srbija je ostvarila pobedu u Litvaniji (2:1), pa je uz poraz Portugalije u Ukrajini istovetnim rezulttom ostala u trci za direktan plasman na EP 2020. godine, dva kola pre kraja. Analizirao: Zoran STOJADINOVIĆ Marko Dmitrović 5 Stvorio je dve šanse… »
Ljajić: Trebalo je damo još neki gol

Ljajić: Trebalo je damo još neki gol

Sandžak press 15.10.2019
Fudbaler Srbije Adem Ljajić rekao je da je pobeda protiv Litvanije važna zbog nastavka pobedničkog niza. Srbija je u Vilnjus pobedila Litvaniju 2:1 u meču kvalifikacija za EURO 2020, a Ljajić je bio asistent kod oba gola Aleksandra Mitrovića… »
Ljajić: Trebalo je damo još neki gol

Ljajić: Trebalo je damo još neki gol

IndeksOnline 15.10.2019
VILNJUS – Fudbaler Srbije Adem Ljajić rekao je da je pobeda protiv Litvanije važna zbog nastavka pobedničkog niza. Srbija je u Vilnjus pobedila Litvaniju 2:1 u meču kvalifikacija za EURO 2020, a Ljajić je bio asistent kod oba gola Aleksandra… »
Aleksandar Mitrović: Konačno sam i ja dočekao asistenciju od Ljajića

Aleksandar Mitrović: Konačno sam i ja dočekao asistenciju od Ljajića

Hot sport 15.10.2019
Sjajni napadač Srbije bio je dobro raspoložen posle trijumfa u Litvaniji (2:1). Mitrović je u Viljnusu postigao dva gola i na taj način doneo trijumf ‘orlovima’. Oba puta asistent mu je bio Adem Ljajić. – Da dočekam i ja da mi Ljaja asistira… »
Ljajić: Trebali smo dati još neki gol

Ljajić: Trebali smo dati još neki gol

Vesti online 15.10.2019
Reprezentativac Srbije rekao je da je njegova ekipa mogla da postigne još neki gol pri rezultatu 2:0. Srbija je na kraju slavila u Viljnusu sa 2:1, u meču šestog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. – Namestio sam dva gola Mitru, drago mi je… »
Tumbaković: Bilo je nervoze, trebalo je ranije da završimo

Tumbaković: Bilo je nervoze, trebalo je ranije da završimo

Dnevnik 15.10.2019
VILNjUS: Selektor fudbalske repezentacija Srbije Ljubiša Tumbaković, posle pobede protiv Litvanije od 2:1 u meču kvalifikacija za EURO 2020, rekao je da trebalo ranije meč da završe. "Naravno da je bilo nervoze. Trebalo je da privedemo kraju utakmicu… »
Ljajić: Trebalo je damo još neki gol

Ljajić: Trebalo je damo još neki gol

RTS 15.10.2019
Fudbaler Srbije Adem Ljajić rekao je da je pobeda protiv Litvanije važna zbog nastavka pobedničkog niza. Srbija je u Vilnjus pobedila Litvaniju 2:1 u meču kvalifikacija za EURO 2020, a Ljajić je bio asistent kod oba gola Aleksandra Mitrovića… »
Ljajić posle dve asistencije Mitroviću: Trebalo je da damo još koji gol!

Ljajić posle dve asistencije Mitroviću: Trebalo je da damo još koji gol!

Telegraf 15.10.2019
Fudbaler Bešiktaša skromno govorio o svom učinku na meču i najavio borbu do kraja kvalifikacija. Fudbaleri Srbije pobedili su u Vilnjusu reprezentaciju Litvanije sa 2:1 (0:0), u kvalifikacijama za EURO 2020. Trijimf Srbiji doneo je Aleksandar… »
„Orlovi” na skeneru „Blicsporta” Mitrović uvek ispuni očekivanja, Ljajićevo fudbalsko znanje nije upitno, Tumbi…

„Orlovi” na skeneru „Blicsporta” Mitrović uvek ispuni očekivanja, Ljajićevo fudbalsko znanje nije upitno, Tumbi…

Sportal blic 14.10.2019
Srbija je pobedila Litvaniju sa 2:1 u Viljnusu golovima sjajnog Aleksandra Mitrovića i tako zadržala šanse za plasman na Evropsko prvenstvo 2020. Evo kako su „orlovi” prošli na skeneru „Blicsporta”: Marko Dmitrović 6,5: Nekoliko puta je ispao… »
Tumbaković nije zadovoljan: „Ima negativnih stvari! Svi su reprezentativci, i oni koji počinju meč, i oni koji ulaze sa…

Tumbaković nije zadovoljan: „Ima negativnih stvari! Svi su reprezentativci, i oni koji počinju meč, i oni koji ulaze sa…

Sportal blic 14.10.2019
Srbija je na gostovanju u Viljnusu pobedila Litvaniju sa 2:1 i tako zadržala šanse da se plasira na Evropsko fudbalsko prvenstvo 2020. Golove za „orlove” je postigao Aleksandar Mitrović. Nakon duela, okupljenim novinarima u Litvaniji, selektor… »

Vesti dana »