Povezane vesti

Ljajić: Možda Portugal kiksne u Luksemburgu

Ljajić: Možda Portugal kiksne u Luksemburgu

Dnevnik 15.10.2019
Adem Ljajić je bio jedan od najboljih igrača Srbije u trijumfu nad Litvanijom rezultatom 2:1 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i veruje da postoji šansa da iz grupe odemo na EP. Srbiju u finišu kvalifikacija očekuju utakmice na domaćem terenu… »
Koji car! "Litvanija će dati sve od sebe da pomogne Srbiji! Videlo se da vam nedostaje Tadić..."

Koji car! "Litvanija će dati sve od sebe da pomogne Srbiji! Videlo se da vam nedostaje Tadić..."

Sportal blic 15.10.2019
Selektor Litvanije Valdas Urbonas rekao je da će dati sve od sebe da ostvari dobar rezultat protiv Portugala u svojoj poslednjoj kvalifikacionoj utakmici, posle poraza od Srbije (), koji je “orlove” ostavio u igri za plasman na Evropsko prvenstvo… »
Kako do EP posle dve decenije? Dva scenarija za Srbiju: U jednom glavni glumac treba da puca sebi u nogu, a u drugom nepoznatih…

Kako do EP posle dve decenije? Dva scenarija za Srbiju: U jednom glavni glumac treba da puca sebi u nogu, a u drugom nepoznatih…

Sportal blic 15.10.2019
Srbija na Evropskom prvenstvu, san koji čekamo od 2000. godine. Za razliku od prethodnih pokušaja, "orlovi" imaju i rezervu (za koju su se sami i izborili!), ali koja su to dva scenarija? Prvi je gotovo svima poznat, moramo da se uzdamo da će Portugal… »
Milivojević: Borićemo se dok postoji šansa

Milivojević: Borićemo se dok postoji šansa

N1 Info 15.10.2019
Srpski reprezentativac Luka Milivojević rekao je posle pobede nad Litvanijom da Orlovi moraju da sačuvaju nadu u prolaz na EURO 2020. Srpski tim dva kola do kraja kvalifikacija zauzima treće mesto grupe B sa 10 bodova, jednim manje od drugoplasirane… »
Matematički, nismo ispali, možda nas bog pogleda

Matematički, nismo ispali, možda nas bog pogleda

Mozzart sport 15.10.2019
Luka Milivojević ukazuje da veliki broj šansi mora da se pretvori u golove, a Marko Dmitrović da nam prekomanda Kolarova na štopersku poziciju donosi više opcija. Malo zavisi od nas, malo više od Portugalaca. Tako bi mogao da se opiše status… »
Ljajić predviđa gde će Portugalci da kiksnu?!

Ljajić predviđa gde će Portugalci da kiksnu?!

Sportske.net 15.10.2019
Nadajmo se da je dobar prognozer. Vratila se sinoć makar mala nada našem nacionalnom timu da možda neće morati da čeka martovski baraž za plasman na Evropsko prvenstvo. Srbija je sinoć savladala Litvaniju u Viljnusu sa 2:1, a Portugalci su u isto… »
Milivojević: Moramo da se borimo čak i ako šansa ne postoji

Milivojević: Moramo da se borimo čak i ako šansa ne postoji

Sportski žurnal 15.10.2019
Luka Milivojević rekao je danas da će se reprezentacija boriti za plasman na Evropsko prvenstvo dok god postoji šansa, ali će to činiti i ako je više ne bude bilo. "Matematički nismo ispali iz trke. Dok god postoji šansa, borićemo se. Moramo da… »
Mitrović: Dočekao sam i ja da mi LJajić namesti gol

Mitrović: Dočekao sam i ja da mi LJajić namesti gol

Sportski žurnal 15.10.2019
Napadač Srbije i dvostruki strelac u pobedi protiv Litvanije Aleksandar Mitrović bio je zadovoljan rezultatom u Vilnjusu. Srbija je u ponedeljak uveče pobedila Litvaniju sa 2:1, u kvalifikacijama za EURO 2020. "Bitno je da smo uzeli tri boda i sada… »
Milivojević: Dok postoji šansa, mi ćemo se boriti

Milivojević: Dok postoji šansa, mi ćemo se boriti

Dnevnik 15.10.2019
VILNjUS: Fudbaler Srbije Luka Milivojević, posle pobede protiv Litvanije 2:1, rekao je da je bilo dosta pozitivnih stvari u meč kvalifikacija za EURO 2020. "Realno je da smo uzeli tri boda, bilo je dosta pozitivnih stvari. Bilo je nekih koje nismo… »
Kvalifikacije za EP u fudbalu 2020: Mitrović za nadu, Ukrajina na EP

Kvalifikacije za EP u fudbalu 2020: Mitrović za nadu, Ukrajina na EP

Dnevnik 15.10.2019
Fudbalska reprezentacija Srbije je posle dosta muka, u Viljnusu na veštačkoj travi, uspela da savlada selekciju Litvaniju, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Ipak, ta pobeda nam ne znači puno jer je u Kijevu reprezentacija Ukrajina bila… »
Entuzijazam koji nam je potreban: Milivojević poručuje: Nema predaje, možda nas Bog pogleda

Entuzijazam koji nam je potreban: Milivojević poručuje: Nema predaje, možda nas Bog pogleda

Sportal blic 14.10.2019
Reprezentacija Srbije, ostvarila je i drugu pobedu u oktobru. Nakon trijumfa u prijateljskoj utakmici protiv Paragvaja, savladana je i Litvanija u Viljnusu (2:1). Luka Milivojević, povratnik u reprezentaciju Srbije, rekao je da bitno što ekipa… »
Maksimović se Nada čudu, ljajić veruje u povoljan rezultat: "Portugalcima neće biti lako, igraju protiv teške ekipe"

Maksimović se Nada čudu, ljajić veruje u povoljan rezultat: "Portugalcima neće biti lako, igraju protiv teške ekipe"

Sportal blic 14.10.2019
Srbija je u Litvaniji posle napete završnice upisala tri boda. Rezultat je bio 2:1, a "orlovi" su ostali u igri za plasman za Evropsko prvenstvo. Iako je rezultat utakmice koju su igrali Ukrajina i Portugal itekako išao na ruku Srbiji, Nemanja… »

Vesti dana »