Povezane vesti

Makedonija ne zaboravlja Tošeta Proeskog

Makedonija ne zaboravlja Tošeta Proeskog

Večernje novosti 15.10.2019
Navršava se 12 godina od tragične pogibije pevača. Navršava se 12 godina otkako nas je napustio, po mnogima, najlepši glas Balkana Toše Proeski. Poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći 16. oktobra 2007. kod Nove Gradiške. Da Makedonija nije… »
Svake godine u ovo vreme sam tužna i bolesna! Ljiljana je bila Tošetova menadžerka, povukla se iz javnosti, a sad otkrila od…

Svake godine u ovo vreme sam tužna i bolesna! Ljiljana je bila Tošetova menadžerka, povukla se iz javnosti, a sad otkrila od…

Kurir 15.10.2019
Vreme za Ljiljanu Petrović od smrti Tošeta Proeskog prolazi sporo. Menadžerske vode napustila je odmah posle njegove smrti i potpuno se povukla iz javnosti. U sredu se navršava 12 godina od kada je poginuo u stravičnoj saobraćajnoj nesreći, ali ga… »
"Bolesna sam": Bila je Tošetova menadžerka, a sad je prekinula medijsku izolaciju, pa otkrila šta joj je Proeski dao pred…

"Bolesna sam": Bila je Tošetova menadžerka, a sad je prekinula medijsku izolaciju, pa otkrila šta joj je Proeski dao pred…

Blic 15.10.2019
Petrovićeva, koja je kobne noći bila u autu sa pevačem, kaže da su po zidovima njenog doma okačene njihove zajedničke fotografije, ali da već sedam godina nije skupila snage da ode na njegov grob. Vreme za Ljiljanu Petrović od smrti Tošeta… »

Vesti dana »