Povezane vesti
Detalji sa suđenja Smiljani: Sestru Jasminu je udarila 5 puta, smrskala joj nos i vilice
Telegraf 15.10.2019
Na suđenju su govorila i tri svedoka, a jedan od njih rekao je da je Srnec sklona lažima i manipulacijama. Pogleda uprtog u pod, sa lisicama na rukama, Smiljana Srnec nešto pre 9 sati stigla je pred varaždinski sud gde je danas počelo suđenje za… »
Zet preturao po zamrzivaču, pa primetio nešto čudno! To je zapravo bilo telo Jasmine, koje je zaleđeno stajalo 19 godina!
Alo 15.10.2019
U varaždinskom Županijskom sudu počinje glavna rasprava u sudskom postupku Smiljani Srnec zbog ubistva sestre Jasmine Dominić. Smiljani se sudi za ubistvo, a u optužnici se navodi da je tokom leta 2000. u porodičnoj kući u Palovcu zadala svojoj… »
Detalji sa suđenja smiljani Srnec: Sestru Jasminu je 5 puta udarila u lice, razbila joj je nos i obe vilice! Nakon čitanja…
Kurir 15.10.2019
Pogleda uprtog u pod, sa lisicama na rukama, Smiljana Srnec nešto pre 9 sati stigla je pred varaždinski sud gde je danas počelo suđenje za ubistvo njene sestre Jasmine Dominić. Nije ništa rekla novinarima, a na čitanje optužnice rekla je kako se… »
Počelo suđenje ženi monstrumu iz Hrvatske: Ubila sestru, telo stavila u zamrzivač i 19 godina ćutala o jezivom zločinu…
Kurir 15.10.2019
Pred većem Županijskog suda u Varaždinu danas u 9 sati počelo je suđenje Smiljani Srnec (44) za ubistvo 21-godišnje sestre Jasmine tokom leta 2000. godine. Reč je o u javnosti već poznatom “slučaju zamrzivač” ili “zločin u Palovcu” o… »
Slučaj zamrzivač: Počelo suđenje Smiljani Srnec za ubistvo sestre. Kaže da nije kriva
Telegraf 15.10.2019
Županijsko državno tužilaštvo Smiljanu Srnec tereti da je tokom leta 2000. godine u kući zadala svojoj 23-godišnjoj sestri najmanje pet snažnih udaraca tvrdim predmetom u glavu i nanela joj višestruke prelome kostiju. Na Županijskom sudu u… »
Vesti dana »

AFP: Sirene za uzbunu i zvuk eksplozija u Kijevu posle poziva Putin-Tramp
Danas pre 4 satijoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Štab za vanredne situacije Valjeva proglasio vanrednu situaciju usled potencijalne elementarne nepogode epidemije
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Prvo oglašavanje Trampa nakon razgovora sa Putinom: Spomenuo i Zelenskog: "Ovo je važno za dobrobit čovečanstva"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Dačić zatražio pomoć FBI! Poslao pismo direktoru zbog optužbi da je na studentskom protestu upotrebljen "zvučni top"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana