Povezane vesti

Nezapamćen zločin! Violetu je bivši dečko nožem ubo više od 30 puta: A onda je sve vreme grlio na putu do bolnice...

Nezapamćen zločin! Violetu je bivši dečko nožem ubo više od 30 puta: A onda je sve vreme grlio na putu do bolnice...

Kurir 15.10.2019
Violetu Jošić (19) bivši momak Dušan Petronijević (34) usmrtio je u nedelju u selu kod Koceljeve tako što joj je nožem naneo više od 30 uboda po telu! Devojka je u borbi sa pomahnitalim dečkom zadobila i brojne posekotine u predelu vrata i glave… »
Violeta je strahovala više od mesec dana zbog pomahnitalog dečka: Ostavila je Dušana jer im nije išlo, a onda je on krenuo…

Violeta je strahovala više od mesec dana zbog pomahnitalog dečka: Ostavila je Dušana jer im nije išlo, a onda je on krenuo…

Kurir 15.10.2019
Velika je ovo tuga. Živela je u teškim uslovima, majka ju je ostavila kad je imala dve godine. Znam da im nije išlo u vezi pa ga je ostavila, a žalila se da je proganja otkako su raskinuli... Ovim rečima neposredno nakon tragedije u Koceljevoj priča… »
Koceljeva u šoku zbog svirepog ubistva Dušan nožem ubadao Violetu dok su u kući bila deca, njenom dedi pozlilo kad je video…

Koceljeva u šoku zbog svirepog ubistva Dušan nožem ubadao Violetu dok su u kući bila deca, njenom dedi pozlilo kad je video…

Press 15.10.2019
Dušan Petronijević (34) svirepo je ubio svoju bivšu devojku Violetu Jošić (19), u njenom domu u selu Batalage kod Koceljeve, u trenutku dok su u kući bila deca njene maćehe. Foto:blic Dušan je sačekao da se Violeta u nedelju ujutru vrati kući iz… »
"Što ubi jadnu devojku?!" Fejsbuk profil dželata iz Koceljeve obiluje pretećim porukama, Violetini prijatelji u suzama

"Što ubi jadnu devojku?!" Fejsbuk profil dželata iz Koceljeve obiluje pretećim porukama, Violetini prijatelji u suzama

Press 15.10.2019
Dok se prijatelji Violete Jošić (19), dan nakon što ju je bivši dečko brutalno ubio nožem, opraštaju od nje putem društvenih mreža, profil Dušana Petronijevića, njenog dželata, obiluje pretećim porukama, psovkama i uvredljivim komentarima… »
"Video sam da joj nema spasa, ne znam zašto ga nismo ubili": Rođak koji je krvavu Violetu odneo do lekara prepričava…

"Video sam da joj nema spasa, ne znam zašto ga nismo ubili": Rođak koji je krvavu Violetu odneo do lekara prepričava…

Blic 14.10.2019
"Izneo sam je na rukama, još mi je krvava majica. Užasnuo sam se jer sam video da neće moći ono da preživi... Ne znam što ga nismo ubili, gledali smo da nju spasimo..." Ovim rečima Josip Radovanović, rođak ubijene Violete Jošić (19)… »

Vesti dana »