Povezane vesti
Vladan Vasić: Vraćamo stari sjaj Prvomajskom cvetu. Uskoro, Pirot bez liste čekanja za upis u vrtiće
Plus online 15.10.2019
Zahvaljujući dobroj saradnji sa Kabinetom za demografsku politiku Slavice Đukić Dejanović, koji je obezbedio oko 17 miliona dinara sa sanaciju vrtića „Prvomajski cvet“ i sredstvima Grada Pirota, oko 5 miliona, intenzivno se radi na obnovi objekta i… »
Vasić: Kraj za liste čekanja za vrtiće. U Prvomajskom cvetu dograđuje se praktično novi vrtić
Pirotske vesti 15.10.2019
Više od 22 miliona dinara biće uloženo u dogradnju i rekonstrukciju vrtića Prvomajski cvet. Ovaj obiman posao finansiraju Vlada Srbije, odnosno Kabinet za demografsku politiku Slavice Đukić Dejanović sa 17 miliona dinara i Grad Pirot sa pet miliona… »
Vesti dana »
Završen protest studenata i građana ispred RTS: Nisu zadovoljni izveštavanjem o nasilju danas ispred Pravnog fakulteta, zovu sve da dođu 23. maja u Beograd
Danas pre 3 satajoš 5 povezanih
Poznati svi finalisti Evrovizije, pesme u senci politike zbog bojkota Izraela
Danas pre 2 satajoš 2 povezane





