Povezane vesti

"Orlići" poraženi u Poljskoj

"Orlići" poraženi u Poljskoj

Radio 021 16.10.2019
Mlada reprezentacija Srbije poražena je od Poljske u Lođu sa 1:0, u utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. "Orlići" su odigrali poprilično slabu utakmicu i doveli u pitanje plasman na kontinentalni šampionat. Posle četiri utakmice imaju samo… »
"Orlići" sve dalje od EP: Srbija izgubila od Poljske

"Orlići" sve dalje od EP: Srbija izgubila od Poljske

Večernje novosti 15.10.2019
Jedin gol na utakmici je u 79. minutu postigao Mateuš Boguš iskoristivši nesmotrenost odbrane Srbije i time doneo vrlo bitan uspeh svom timu. Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras u gostima od Poljske sa 1:0 u trećem kolu Grupe… »
Poraz koji će boleti "orliće": Poljaci bolji od Srbije, Evropsko prvenstvo je sada daleko

Poraz koji će boleti "orliće": Poljaci bolji od Srbije, Evropsko prvenstvo je sada daleko

Sportal blic 15.10.2019
Mlada reprezentacija Srbije poražena je na gostovanju Poljskoj 1:0, u četvrtom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Tvrda utakmica odigrana je u Lođu, posebno prvo poluvreme. Nije bilo mnogo uzbuđenja i prilika, a ni previše posla za golmane… »

Vesti dana »