Povezane vesti
Zaev: Balkan više nije tempirana bomba
Al Jazeera 16.10.2019
Prespanskim sporazumom stvorena je i drugačija slika o Zapadnom Balkanu, koji postaje dobro mjesto za investiranje, smatra premijer Sjeverne Makedonije. Zapadni Balkan više nije tempirana bomba, već mjesto za investiranje, ocijenio je premijer Sjeverne… »
Zaev: Zapadni Balkan više nije tempirana bomba
Večernje novosti 16.10.2019
Zapadni Balkan više nije tempirana bomba, već mesto za investiranje, ocenio je u Beču premijer Severne Makedonije Zoran Zaev. BEČ - Zapadni Balkan više nije tempirana bomba, već mesto za investiranje, ocenio je u Beču premijer Severne Makedonije Zoran… »
Zaev: Zapadni Balkan više nije tempirana bomba
RTS 16.10.2019
Zapadni Balkan više nije tempirana bomba, već mesto za investiranje, ocenio je u Beču premijer Severne Makedonije Zoran Zaev. Zoran Zaev je na skupu posvećenom Severnoj Makedoniji govor započeo da je njegova zemlja država sa novim imenom, i da ga je… »
Zaev se pohvalio: Moja zemlja ne samo što se odrekla imena, nego ima i novog prijatelja!
Kurir 16.10.2019
BEČ - Zapadni Balkan više nije tempirana bomba, već mesto za investiranje, ocenio je u Beču premijer Severne Makedonije Zoran Zaev. Zaev je, na skupu posvećenom Severnoj Makedoniji u organizaciji Mreže za razvoj poslovanja Jugoistošne Evrope (SEEBDN)… »
Vesti dana »
Direktor policije: U toku istraga o smrti devojke na Filozofskom fakultetu, tužilaštvo sumnja na propuste uprave
RTV pre 2 satajoš 88 povezanih
Nikola Lončar istakao važnu stvar nakon lude pobede Partizana: "Mislim da je to rekord ove sezone"
Telegraf pre 24 satajoš 77 povezanih
Tramp tvrdi da je NATO napravio veliku grešku: Vrhovni vođa Irana više nije vrhovni
Telegraf pre 1 satjoš 34 povezane
Marko Rubio: Pitanje je nedelja kada će SAD završiti sa ostvarenjem ciljeva u Iranu
Nedeljnik pre 2 satajoš 38 povezanih
Jakov na koncertu objavio prepisku sa Sergejem Ćetkovićem! Pitao ga da mu bude gost, pa dobio ovaj odgovor
Telegraf pre 1 satjoš 24 povezane




