Povezane vesti
Posle nasilja u Kataloniji uhapšena 51 osoba
Slobodna Evropa 16.10.2019
Za vreme demonstracija u Kataloniji posle zatvorskih presuda za separatističke katalonske vođe uhapšena je 51 osoba, saopštila je u sredu španska vlada, prenosi AFP. Prema podacima Ministarstva unutrašnjih poslova 29 osoba je uhapšeno u provinciji… »
Posle nasilja u Kataloniji uhapšena 51 osoba
IndeksOnline 16.10.2019
MADRID – Za vreme demonstracija u Kataloniji posle zatvorskih presuda za separatističke katalonske vodje uhapšena je 51 osoba, saopštila je danas španska vlada. Prema podacima Ministarstva unutrašnjih poslova 29 osoba je uhapšeno u provinciji Barselone… »
Posle nasilja u Kataloniji uhapšena 51 osoba
N1 Info 16.10.2019
Za vreme demonstracija u Kataloniji posle zatvorskih presuda za separatističke katalonske vođe uhapšena je 51 osoba, saopštila je španska vlada. Prema podacima Ministarstva unutrašnjih poslova 29 osoba je uhapšeno u provinciji Barselone, 14 u Taragoni i… »
Vesti dana »
Da li će Tivat postati novi pojam u rečniku proširenja Evropske unije
BBC News pre 1 satjoš 69 povezanih
Kijev napao teretne brodove u Azovskom moru, eksplodirao dron u Rumuniji
BBC News pre 2 satajoš 45 povezanih
Igramo za trofej i uživanje: Aleksandra Krunić srećna posle novog plasmana u finale ženskog dubla Rolan Garosa sa Anom Danilinom
Večernje novosti pre 31 minutajoš 32 povezane





