Povezane vesti
Četiri naselja u petak bez struje
Jugmedia 16.10.2019
Zbog planiranih radova na čišćenju rastinja ispod trase, 10kv izvoda Rujkovac iz TS35/10kv Gazdare, u petak 18. oktobra od 9 do 14 sati bez struje će biti naselja Donji Crni vrh , Rujkovac, Lapaštica i Đulekare. ODS, „EPS DISTRIBUCIJA“ d.o.o. Beograd se… »
U petak dva sela bez struje
Jugmedia 16.10.2019
Zbog planiranih radova na zameni stubova u Slišanu, na trasi dalekovoda Bučumet iz TS35/10kv Gazdare, u petak 18. oktobra od 8 do 14 časova, doći do prekida snabdevanja električnom energijom u selima Bučumet i Slišane. Iz Elektrodistribucije se ovom… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Tramp i Putin dogovorili sastanak, Rusija pozvala predsednika SAD u Moskvu, Zelenski besan: „Ne damo zemlju!“
Nova pre 6 minutajoš 92 povezane

Ako danas krećete na put, naoružajte se strpljenjem: Na granicama haos, čeka se i do tri sata, kod Gostuna zbog saobraćajke kolona duga tri kilometara FOTO
Nova pre 2 satajoš 22 povezane

Počela isporuka pomoći poljoprivrednicima koji su pretrpeli štetu u požarima
Danas pre 2 satajoš 15 povezanih