Povezane vesti

Čečen: Zloupotrebljen aparat sile protiv čoveka koji je ukazao na korupciju

Čečen: Zloupotrebljen aparat sile protiv čoveka koji je ukazao na korupciju

N1 Info 16.10.2019
"Svi uzbunjivači su gadno stradali, na toj temi se nije proslavila ni prethodna vlast. Ovakvim hapšenjem Aleksandra Obradovića su pređene granice. Zloupotrebljen je aparat sile protiv čoveka koji ukazuje na korupciju, to je granica koja nije smela da… »
U petak ponovo protest Saveza za Srbiju protiv režima

U petak ponovo protest Saveza za Srbiju protiv režima

Radio 021 16.10.2019
Protest protiv režima Aleksandra Vučića u Novom Sadu biće održan u petak, 18. oktobra na Pozorišnom trgu, sa početkom u 18 časova. Na skupu će govoriti nekadašnji potpredsednik Pokrajinske vlade Miroslav Vasin i pokrajinska poslanica Svetlana… »
U petak u Novom Sadu protest SZS u znak podrške uzbunjivaču iz Krušika

U petak u Novom Sadu protest SZS u znak podrške uzbunjivaču iz Krušika

Danas 16.10.2019
Savez za Srbiju održaće u petak, 18. oktobra protest u Novom Sadu u znak podrške službeniku valjevske fabrike „Krušik“ Aleksandru Obradoviću. On je u kućnom pritvoru tokom istrage u kojoj je osumnjičen da je novinarima dostavio informacije o… »
Režimska poruka – ćutanje je zlato

Režimska poruka – ćutanje je zlato

Dojče vele 16.10.2019
Šta je cilj „tajnog“ hapšenja Aleksandra Obradovića, čoveka koji je medijima doturio podatke o sumnjivoj trgovini oružjem? Optužbe protiv njega su besmislene, tvrde stručnjaci, a cilj da se zaštite ljudi bliski vlasti. Poslovne avanture… »
Uzbunjivač iz Krušika: Moj jedini motiv je bio da se sazna istina o korupciji

Uzbunjivač iz Krušika: Moj jedini motiv je bio da se sazna istina o korupciji

Danas 15.10.2019
Ništa nisam sakrio, ništa slagao, ništa nisam ukrao, samo sam želeo da istina o poslovanju Krušika izađe na videlo, kaže za BIRN Aleksandar Obradović koji je posle pritiska javnosti pušten iz zatvora i vraćen u kućni pritvor u Valjevo… »

Vesti dana »