Povezane vesti

Zaev: Datum za pregovore s EU-om ili je moja vlada mrtva

Zaev: Datum za pregovore s EU-om ili je moja vlada mrtva

Al Jazeera 16.10.2019
Zemljama zapadnog Balkana potrebna je motivacija iz Evropske unije, rekao je makedonski premijer. Premijer Sjeverne Makedonije Zoran Zaev upozorio je čelnike Evropske unije da će njegova vlada "biti mrtva" ako Brisel ne donese odluku o početku… »
Han: Bez zelenog svetla Skoplju i Tirani, nema podsticaja ni za Srbiju i Kosovo

Han: Bez zelenog svetla Skoplju i Tirani, nema podsticaja ni za Srbiju i Kosovo

N1 Info 16.10.2019
Evropski komesar Johanes Han i šef makedonske diplomatije Nikola Dimitrov su u Briselu izrazili očekivanje da će vođe Evropske unije u četvrtak ili u petak ipak doneti odluku da se Severnoj Makedoniji i Albaniji odobri početak pregovora o članstvu… »
Zaev: Bez datuma za početak pregovora sa EU moja Vlada je politički mrtva

Zaev: Bez datuma za početak pregovora sa EU moja Vlada je politički mrtva

N1 Info 16.10.2019
Makedonski premijer Zoran Zaev upozorio je lidere Evropske unije da će njegova vlada "biti mrtva" ukoliko ne donesu pozitivnu odluku o početku pregovora Severne Makedonije sa Evropsku uniju. 16.10.2019. 15.10.2019. "Ako lideri EU u četvrtak ili petak… »
Zaev: Ako se to desi, naša Vlada će „biti mrtva“!

Zaev: Ako se to desi, naša Vlada će „biti mrtva“!

Vesti online 16.10.2019
Makedonski premijer Zoran Zaev upozorio je lidere Evropske unije da će njegova Vlada „biti mrtva“, ukoliko Brisel ne donese odluku o početku pregovora o pristupanju Severne Makedonije u EU. „Ako lideri članica EU u četvrtak ili petak donesu… »
Zaev Briselu: Datum ili je moja Vlada mrtva

Zaev Briselu: Datum ili je moja Vlada mrtva

Sputnik 16.10.2019
Makedonski premijer Zoran Zaev upozorio je lidere Evropske unije da će njegova Vlada „biti mrtva“, ukoliko Brisel ne donese odluku o početku pregovora o pristupanju Severne Makedonije u EU. „Ako lideri članica EU u četvrtak ili petak donesu… »
Zaev zavapio iz Skoplja, postavio ultimatum Evropi, imaju rok do kraja nedelje ili je Makedonija u rasulu!

Zaev zavapio iz Skoplja, postavio ultimatum Evropi, imaju rok do kraja nedelje ili je Makedonija u rasulu!

Alo 16.10.2019
Očekivano. Makedonski premijer Zoran Zaev upozorio je lidere Evropske unije da će njegova vlada "biti mrtva" ukoliko Brisel ne donese odluku o početku pregovora o pristupanju Severne Makedonije sa EU. "Ako lideri članica EU u četvrtak ili petak… »
Zaev: Datum ili je vlada mrtva

Zaev: Datum ili je vlada mrtva

RTS 16.10.2019
Makedonski premijer Zoran Zaev upozorio je lidere Evropske unije da će njegova vlada "biti mrtva" ukoliko ne donesu pozitivnu odluku o početku pregovora Severne Makedonije sa EU. "Ako lideri EU u četvrtak ili petak donesu negativnu odluku za početak… »

Vesti dana »