Povezane vesti

Obradović: Ne mogu da demantuju moje dokaze da je rađeno na štetu Krušika

Obradović: Ne mogu da demantuju moje dokaze da je rađeno na štetu Krušika

Cenzolovka 17.10.2019
Radnik Krušika Aleksandar Obradović, koji je medijima dostavio informacije o toj firmi, izjavio je da su ga uhapsili, zatvorili, ali da ne mogu da demantuju da je izneo dokaze o radnjama na štetu Krušika. „Niko ne može da demantuje da su četiri… »
Uzbunjivač iz Krušika: Četiri preduzeća povlašćena pri kupovini municije

Uzbunjivač iz Krušika: Četiri preduzeća povlašćena pri kupovini municije

Nova ekonomija 17.10.2019
Uzbunjivač iz fabrike oružja Krušik Aleksandar Obradović izjavio je za nedljnik NIN da su četiri privatne kompanije povlašćene prilikom kupovine municije od te državne firme. „Dva preduzeća kontroliše Slobodan Tešić. Tu je i firma GIM, za… »
Aleksandar Obradović: Četiri preduzeća imala povlašćen položaj prilikom kupovine municije iz Krušika

Aleksandar Obradović: Četiri preduzeća imala povlašćen položaj prilikom kupovine municije iz Krušika

Insajder 17.10.2019
Radnik Krušika Aleksandar Obradović, koji je medijima dostavio informacije o poslovima te firme sa izvozom oružja, izjavio je da su ga uhapsili i zatvorili, ali da ne mogu da demantuju da je izneo dokaze o radnjama na štetu Krušika. On je za… »
Aleksandar Obradović: Ne mogu da demantuju moje dokaze da je rađeno na štetu Krušika

Aleksandar Obradović: Ne mogu da demantuju moje dokaze da je rađeno na štetu Krušika

Danas 17.10.2019
Radnik Krušika Aleksandar Obradović, koji je medijima dostavio informacije o toj firmi, izjavio je da su ga uhapsili, zatvorili ali da ne mogu da demantuju da je izneo dokaze o radnjama na štetu Krušika. „Niko ne može da demantuje da su četiri… »
Obradović: Ne mogu da demantuju moje dokaze da je rađeno na štetu Krušika

Obradović: Ne mogu da demantuju moje dokaze da je rađeno na štetu Krušika

N1 Info 17.10.2019
Radnik Krušika Aleksandar Obradović, koji je medijima dostavio informacije o toj firmi, izjavio je da su ga uhapsili, zatvorili, ali da ne mogu da demantuju da je izneo dokaze o radnjama na štetu Krušika. "Niko ne može da demantuje da su četiri… »

Vesti dana »