Povezane vesti

Haradinaj: Spečio sam pljačku 10 milijardi evra i plan Vučića, Rame i Tačija o podeli Kosova

Haradinaj: Spečio sam pljačku 10 milijardi evra i plan Vučića, Rame i Tačija o podeli Kosova

Beta 17.10.2019
Odlazeći kosovski premijer Ramuš Haradinaj izjavio je da je sprečio pljačku 10 milijardi evra, plan koji bi, prema njegovim rečima, bio realizovan podelom Kosova. Za to je okrivio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, kosovskog predsednika Hašima… »
Haradinaj zatresao Balkan: Sprečio sam pljačku 10 milijardi evra i plan Vučića, Rame i Tačija o podeli KiM

Haradinaj zatresao Balkan: Sprečio sam pljačku 10 milijardi evra i plan Vučića, Rame i Tačija o podeli KiM

Pravda 17.10.2019
Odlazeći premijer privremenih prištinskih institucija Ramuš Haradinaj izjavio je da je sprečio pljačku 10 milijardi evra, plan koji bi, prema njegovim rečima, bio realizovan podelom tzv. Kosova. Za ovo okrivljuje Aleksandra Vučića, Hašima Tačija… »
Haradinaj: Sprečio sam pljačku od 10 milijardi i plan Vučića, Rame i Tačija

Haradinaj: Sprečio sam pljačku od 10 milijardi i plan Vučića, Rame i Tačija

N1 Info 17.10.2019
Odlazeći kosovski premijer Ramuš Haradinaj izjavio je da je sprečio pljačku 10 milijardi evra, plan koji bi, prema njegovim rečima, bio realizovan podelom Kosova. Za to je okrivio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, kosovskog predsednika Hašima… »

Vesti dana »