Povezane vesti

Novi ruski helikopteri „prethodnica” Medvedeva

Novi ruski helikopteri „prethodnica” Medvedeva

Politika 18.10.2019
Na prikazu sposobnosti VS u subotu u Batajnici učestvovaće 2.400 vojnika, očekuje se prisustvo premijera Ruske Federacije. U subotu će, povodom 75. godišnjice od oslobođenja Beograda u Drugom svetskom ratu, na vojnom aerodromu „Pukovnik-pilot… »
Grmelo nebo iznad batajnice! Održana generalna proba za sutrašnju "Slobodu 2019" (video)

Grmelo nebo iznad batajnice! Održana generalna proba za sutrašnju "Slobodu 2019" (video)

Pravda 18.10.2019
Generalna proba prikaza sposobnosti Vojske Srbije „Sloboda 2019“, održana je danas na batajničkom Aerodromu „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“, na kome se prethodnih dana, u susret prikazu, učesnici intenzivno pripremaju i svakodnevno… »
Zaglušujuća buka vazduhoplovnog ešelona prolamala se nad Batajnicom: Održana generalna proba "Sloboda 2019" (foto)

Zaglušujuća buka vazduhoplovnog ešelona prolamala se nad Batajnicom: Održana generalna proba "Sloboda 2019" (foto)

Večernje novosti 18.10.2019
Sve se odvijalo pod budnim okom komande prikaza koja je vodila računa da sve bude u naboljem redu za subotnji prikaz. Na batajničkom Aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović", na kojem se prethodnih dana u susret prikazu sposobnosti Vojske Srbije… »
Generalna proba prikaza "Sloboda 2019"

Generalna proba prikaza "Sloboda 2019"

RTS 18.10.2019
Na batajničkom Aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" održana je generalna proba prikaza sposobnosti Vojske Srbije "Sloboda 2019". Više od 2.400 pripadnika Vojske Srbije, 100 borbenih i neborbenih vozila i sistema i oko 25 vazduhoplova vredno se… »
Vojska spremna za sutrašnji prikaz sposobnosti

Vojska spremna za sutrašnji prikaz sposobnosti

RTV 18.10.2019
BEOGRAD - Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je danas da je sve spremno za sutrašnji prikaz sposobnosti Vojske Srbije "Sloboda 2019" na batajničkom Aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" povodom 75 godina oslobođenja Beograda u Drugom… »
Medvedev sutra u Beogradu povodom 75. godišnjice oslobođenja

Medvedev sutra u Beogradu povodom 75. godišnjice oslobođenja

Dnevnik 18.10.2019
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostiće sutra premijera Ruske Federacije Dmitrija Medvedeva, koji dolazi u jednodnevnu posetu Srbiji, povodom 75. godišnjice oslobođenja Beograda u Drugom svetskom ratu. Očekuje se da ruski premijer u… »
U Beograd stigli Mi-35M: Iz Rusije dopremljeni desantno-jurišni helikopteri!

U Beograd stigli Mi-35M: Iz Rusije dopremljeni desantno-jurišni helikopteri!

Pravda 18.10.2019
Samo dan nakon što su isporučena tri vojno-transportna helikoptera Mi-17V5 za RV i PVO Vojske Srbije, na batajnički vojni aerodrom juče su iz Rusije dopremljeni i desantno-jurišni helikopteri Mi-35M, saznaje Sputnjik iz dobro obaviještenih izvora… »
Na prikazu sposobnosti Vojske Srbije “Sloboda-2019“ učestvovaće i helikopteri Mi-35M

Na prikazu sposobnosti Vojske Srbije “Sloboda-2019“ učestvovaće i helikopteri Mi-35M

Tango Six 18.10.2019
Kao i na vojnoj paradi održanoj 10. maja u Nišu povodom Dana pobede u Drugom svetskom ratu, ruske desantno-jurišne helikoptere Mi-35M videćemo i na prikazu sposobnosti Vojske Srbije “Sloboda-2019“. Kako je juče javio Sputnjik, na Batajnicu su… »

Vesti dana »