Повезане вести
Јункер о одлуци Брисела: Ово је историјска грешка!
Курир 18.10.2019
Председник Европске комисије Жан-Клод Јункер рекао је да је одлагање почетка приступних преговора ЕУ са Северном Македонијом и Албанијом историјска грешка. "Овде се не ради о томе да ли су земље спремне за придруживање ЕУ, већ… »
Јункер: Историјска грешка блокирање приступних преговора са Северном Македонијом и Албанијом
Нови магазин 18.10.2019
Вође институција ЕУ оценили су данас као "тешку историјску грешку" блокаду отварање приступних преговора са Северном Македонијом и Албанијом од стране неких земаља чланица на европском самиту у Бриселу. "То је тешка историјска… »
Јункер: Блокирање преговора са Тираном и Скопљем историјска грешка
Н1 Инфо 18.10.2019
Вође институција ЕУ оцениле су као "тешку историјску грешку" блокаду отварање приступних преговора са Северном Македонијом и Албанијом од стране неких земаља чланица на европском самиту у Бриселу. "То је тешка историјска… »
Хахн разочаран одлуком о неотварању преговора с Албанијом и С. Македонијом
Ал Јазеера 18.10.2019
ЕУ сада мора објаснити колико је озбиљна њена посвећеност интеграцији Западног Балкана, написао је Хахн на Твиттеру. Јоханнес Хахн, комесар за европску сусједску политику и преговоре о проширењу, у петак је на Твиттеру објавио… »
Вести дана »
Украјина на прекретници: Зеленски одлучио да ли ће бити промене закона за изборе у земљи
Вечерње новости пре 41 минутајош 37 повезаних
Студенти Правног факултета од Вучића затражили изборе, подржали глумце Народног позоришта
Сербиан Невс Медиа пре 6 минутајош 23 повезане
Вучић: Три могућа сценарија за НИС, Србија би платила руски део власништва
РТС пре 4 сатијош 27 повезаних






