Povezane vesti

Predsednik Čilea proglasio vanredno stanje u Santjagu

Predsednik Čilea proglasio vanredno stanje u Santjagu

Slobodna Evropa 19.10.2019
Predsednik Čilea Sebastijan Pinjera proglasio je vanredno stanje u glavnom gradu Santjagu i jednom vojniku dao zadatak da uspostavi red i mir posle nasilja i sukoba koji su izbili tokom protesta protiv povećanja cena gradskog prevoza. "Proglasio sam… »
Vanredno stanje u Čileu; Razlog protesta poskupljenje javnog prevoza (foto)

Vanredno stanje u Čileu; Razlog protesta poskupljenje javnog prevoza (foto)

Mondo 19.10.2019
Predsednik Čilea Sebastijan Pinera proglasio je vanredno stanje u Santijagu, nakon što su u gradu od šest miliona stanovnika izbili neredi u kojima je zapaljena jedna zgrada u centru, a zatvoren je metro. Predsednik Čilea Sebastijan Pinera proglasio… »
Čileanski predsjednik proglasio vanredno stanje

Čileanski predsjednik proglasio vanredno stanje

Al Jazeera 19.10.2019
Demonstranti odjeveni u crne trenerke s kapuljačom podmetnuli su požar na nekoliko stanica podzemne željeznice. Čileanski predsjednik Sebastian Pinera proglasio je u subotu rano ujutro izvanredno stanje u glavnom gradu Santiagu nakon što su u gradu… »
Vanredno stanje u Čileu nakon protesta zbog povećanja cena gradskog prevoza

Vanredno stanje u Čileu nakon protesta zbog povećanja cena gradskog prevoza

Danas 19.10.2019
Predsednik Čilea Sebastijan Pinjera proglasio je vanredno stanje u glavnom gradu Santjagu i jednom vojniku dao zadatak da uspostavi red i mir posle nasilja i sukoba koji su izbili tokom protesta protiv povećanja cena gradskog prevoza. „Proglasio sam… »
Vanredno stanje u Čileu nakon nereda zbog poskupljenja karte za metro

Vanredno stanje u Čileu nakon nereda zbog poskupljenja karte za metro

N1 Info 19.10.2019
Predsednik Čilea Sebastijan Pinjera proglasio je vanredno stanje u glavnom gradu Santjagu i jednom vojniku dao zadatak da uspostavi red i mir posle nasilja i sukoba koji su izbili tokom protesta protiv povećanja cena gradskog prevoza. "Proglasio sam… »
Vanredno stanje u glavnom gradu Čilea

Vanredno stanje u glavnom gradu Čilea

RTV 19.10.2019
SANTJAGO DE ČILE - Predsednik Čilea Sebastijan Pinera proglasio je danas vanredno stanje u glavnog gradu zemlje Santjagu posle nereda u kojima su mnoge zgrade u centru grada zapaljene i gradski metro blokiran. U crno obučeni demonstranti u znak… »

Vesti dana »