Povezane vesti
Džejn Fonda: Planiram da me hapse svakog petka
Radio 021 19.10.2019
Holivudska glumica Džejn Fonda (81) izjavila je da je, inspirisana aktivizmom u borbi za očuvanje klime švedske tinejdžerke Grete Tunberg, odlučila da se vrati građanskoj neposlušnosti kojoj je bila verna u mladosti. Izjavila je da planira, gotovo pola… »
Fonda: Planiram da me hapse svakog petka
IndeksOnline 19.10.2019
VAŠINGTON – Holivudska glumica Džejn Fonda (81) izjavila je da je, inspirisana aktivizmom u borbi za očuvanje klime švedske tinejdžerke Grete Tunberg, odlučila da se vrati građanskoj neposlušnosti kojoj je bila verna u mladosti. Fonda je izjavila da… »
Glumici Džejn Fonda i Sem Vaterson uhapšeni na protestu u Vašingtonu
Danas 18.10.2019
Vašingtonska policija je danas uhapsila glumicu Džejn Fondu (81) i glumca Sema Vatersona na drugoj nedelji protesta zbog klimatskih promena. Fonda, koja je bila na ovom protestu i ranije, izjavila za AP da podržava ove proteste kako bi privukla pažnju… »
Vesti dana »

Nova.rs: Među uhapšenima Tomislav Momirović, vlasnici firmi Starting, Deko tim, drugi zvaničnici
Beta pre 10 minutajoš 129 povezanih

Nove cene goriva u Srbiji i uticaj američkih carina na tržište
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 34 povezane

Dodik pravosnažno osuđen na godinu dana zatvora i zabranu političkog delovanja
BBC News pre 10 minutajoš 41 povezana

SAD uvode nove carine na uvoz iz desetina zemalja, uključujući Srbiju i Kanadu
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 60 povezanih

Hoće li nam nevreme pokvariti vikend: RHMZ objavio vremensku prognozu za predstojeće dane
Euronews pre 30 minutajoš 35 povezanih