Povezane vesti

Ibrahimović dobio poziv iz Bolonje: Zbog Siniše je i nerealno moguće

Ibrahimović dobio poziv iz Bolonje: Zbog Siniše je i nerealno moguće

Večernje novosti 19.10.2019
Mihajlović me zvao. Rekao mi je da će svi trčati za mene, a moj posao bi bio samo da stojim i dajem golove – rekao je legendarni švedski napadač. ŠVEĐANIN Zlatan Ibrahimović najavio je povratak u Italiju, a jedan od poziva dobio je od Siniše… »
Zlatane, svaka čast za izjavu: "Miho, samo zbog tebe bih došao u Bolonju!"

Zlatane, svaka čast za izjavu: "Miho, samo zbog tebe bih došao u Bolonju!"

Mondo 19.10.2019
"Ako promenim mišlenje, odmah ću ga nazvati", kazao je Ibrahimović za Mihajlovića, čoveka kome je toliko sličan po karakteru. "Ako promenim mišlenje, odmah ću ga nazvati", kazao je Ibrahimović za Mihajlovića, čoveka kome je toliko sličan po… »
Ibrahimović: Samo zbog Mihe bih prešao u Bolonju

Ibrahimović: Samo zbog Mihe bih prešao u Bolonju

N1 Info 19.10.2019
Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović rekao je da bi mogao da se vrati u Seriju A, a kao moguće destinacije naveo je Napoli, Bolonju i Inter. Tokom trofejne karijere, Ibrahimović je od ta tri kluba već igrao za ‚Nerazure‘, a takođe je branio boje… »
Ibrahimović o svemu: Zbog Maradone bih u Napoli, zbog Mihe u Bolonju! Milan je tragedija

Ibrahimović o svemu: Zbog Maradone bih u Napoli, zbog Mihe u Bolonju! Milan je tragedija

Mozzart sport 19.10.2019
“Samo pričaju, ništa ne rade. Maldini nije za direktora“, kaže proslavljeni golgeter. Čizma ga je zapamtila. Čizma ga je volela. Juventus, Inter, Milan... Zlatanu Ibrahimoviću nije bilo važno. On je bio plaćen da daje golove i – davao je… »
Sjajni Ibrahimović: Došao bih u Bolonju zbog Mihe! Rekao mi je ‘Ovde bi svi trčali za tebe’!

Sjajni Ibrahimović: Došao bih u Bolonju zbog Mihe! Rekao mi je ‘Ovde bi svi trčali za tebe’!

Hot sport 19.10.2019
Sjajan intervju dao je Zlatan Ibrahimović za ‘Gazetu delo sport’, a govorio je o Napoliju, Interu, Milanu i Bolonji. Šveđanin ima 38 godina, ali i dalje igra kao da je mladić. Ostalo je da završi sezonu u Los Anđeles Galaksiju, a onda postaje… »

Vesti dana »