Povezane vesti

Bakir Izetbegović: Moj otac se borio da vrati islam, uspeo je

Bakir Izetbegović: Moj otac se borio da vrati islam, uspeo je

Vesti online 19.10.2019
Lider SDA Bakir Izetbegović rekao je danas u Sarajevu da se njegov otac borio za povratak islama i da je u tome uspeo, kao i da se borio za opstanak svog naroda. On je dodao da je Alija Izetbegović mladost proveo boreći se za reintepretaciju islama, da… »
Bakir Izetbegović: Moj otac se borio da vrati islam, USPEO JE

Bakir Izetbegović: Moj otac se borio da vrati islam, USPEO JE

IndeksOnline 19.10.2019
SARAJEVO – Lider SDA Bakir Izetbegović rekao je danas u Sarajevu da se njegov otac borio za povratak islama i da je u tome uspeo, kao i da se borio za opstanak svog naroda. On je dodao da je Alija Izetbegović mladost proveo boreći se za… »
Bakir Izetbegović:Moj otac se borio da vrati islam,uspeo je

Bakir Izetbegović:Moj otac se borio da vrati islam,uspeo je

Večernje novosti 19.10.2019
Lider SDA Bakir Izetbegović rekao je danas u Sarajevu da se njegov otac borio za povratak islama i da je u tome uspeo. Lider SDA Bakir Izetbegović rekao je danas u Sarajevu da se njegov otac borio za povratak islama i da je u tome uspeo, kao i da se… »
Bakir Izetbegović: Moj otac se borio za islam, na nama je da to nastavimo

Bakir Izetbegović: Moj otac se borio za islam, na nama je da to nastavimo

Sputnik 19.10.2019
Lider SDA Bakir Izetbegović rekao je danas u Sarajevu da se njegov otac borio za povratak islama i da je u tome uspeo. On je dodao da je Alija mladost proveo boreći se za reinterpretaciju islama, da se nađe prostor za tu veru i za opstanak svog naroda… »
Moj otac se borio da povrati islam u Bosnu i u tome je uspeo! Očuvanje države još završeno, ali ima velike šanse da i to…

Moj otac se borio da povrati islam u Bosnu i u tome je uspeo! Očuvanje države još završeno, ali ima velike šanse da i to…

Alo 19.10.2019
Komemoracija 16 godina od smrti Alije Izetbegovića. * Lider SDA Bakir Izetbegović rekao je da se njegov otac borio za povratak islama i da je u tome uspeo * On je dodao da je Alija Izetbegović mladost proveo boreći se za reintepretaciju islama, da se… »

Vesti dana »