Povezane vesti

Trivan: U planu izrada katastra minihidrocentrala

Trivan: U planu izrada katastra minihidrocentrala

RTV 21.10.2019
BEOGRAD - Za Srbiju je korisno zabraniti izgradnju minihidrocentrala u zaštićenim područjima, izjavio je danas ministar za zaštitu životne sredine Goran Trivan koji kaže da je u planu izrada katastra minihidrocentrala. Trenutno su u pripremi izmene… »
Hapšenje u Boru: Muškarac provalio u kuću starice, pretukao je i pobegao sa više od hiljadu evra

Hapšenje u Boru: Muškarac provalio u kuću starice, pretukao je i pobegao sa više od hiljadu evra

Blic 21.10.2019
Policajci u Negotinu uhapsili su D. J. (31) iz Bora, zbog sumnje da je provalio u kuću žene (68) u okolini Negotina, zadao joj više udaraca i iz kuće uzeo oko 80.000 dinara i 490 evra, saopštio je danas MUP. On je uhapšen zbog sumnje da je izvršio… »
Trivan: Mislim da postoji konsenzus u Vladi da se zabrani izgradnja MHC

Trivan: Mislim da postoji konsenzus u Vladi da se zabrani izgradnja MHC

Danas 21.10.2019
Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan najavio je danas izmene Zakona o zaštiti prirode kojima će biti zabranjena izgradnja mini-hidrocentrala (MHC)u zaštićenim područjim, navodeći i da je Srbija zemlja u regionu koja ima najmanje… »
Trivan: Mislim da postoji konsenzus u Vladi da se zabrani izgradnja MHE

Trivan: Mislim da postoji konsenzus u Vladi da se zabrani izgradnja MHE

N1 Info 21.10.2019
Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan najavio je izmene Zakona o zaštiti prirode, kojima će biti zabranjena izgradnja mini-hidrocentrala u zaštićenim područjima, navodeći i da je Srbija zemlja u regionu koja ima najmanje površinskih… »

Vesti dana »