Повезане вести
Влада Швајцарске улаже 260.000 евра у развој еУправе у 35 општина у Србији
Блиц 21.10.2019
Тридесет и пет локалних самоуправа у Србији ће уз подршку Владе Швајцарске преко програма Свисс ПРО имати могућност да унапреде капацитете за електронску управу и пружање електронских услуга грађанима и привреди. Укупна подршка… »
Швајцарска - 260.000 евра подршке развоју еУправе у Србији
Дневник 21.10.2019
БЕОГРАД: Влада Швајцарске са 260.000 евра подржаће пројекте 35 локалних самоуправа у Србији како би преко унапређења електронске управе грађани и привреда имали лакши и бржи приступ правима и услугама, саопштено је данас из… »
Швајцарска са 260.000 евра подржава развој еУправе у 35 општина у Србији
Н1 Инфо 21.10.2019
Влада Швајцарске преко програма Свисс ПРО подржаће унапређење капацитета за електронску управу и пружање електронских услуга грађанима и привреди у 35 локалних самоуправа у Србији, саопштио је програм Свисс ПРО. Укупна подршка… »
Вести дана »
Авокатица Боровић: Тужилаштво нема ниједан валидан доказ, поступак покушај застрашивања студентског покрета
Н1 Инфо пре 3 сатајош 29 повезаних
Ђедовић Хандановић: У Србији 51 место има само НИС пумпе, немају алтернативу за снабдевање горивом
Нова економија пре 2 сатајош 42 повезане
Почиње пријављивање за упис објеката, подршка Нишлијама на 24 локације
Југ пресс пре 1 сатјош 120 повезаних
Вучић: Размотрено више сценарија за заштиту интереса земље, грађана и привреде
РТК пре 4 сатијош 43 повезане




