Povezane vesti

Netanijahu posle 13 godina na vlasti odustaje od formiranja vlade: Probao sam da napravim vladu širokog jedinstva, nisam…

Netanijahu posle 13 godina na vlasti odustaje od formiranja vlade: Probao sam da napravim vladu širokog jedinstva, nisam…

Kurir 21.10.2019
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu izjavio je večeras da odustaje od napora da formira novu vladu, a nakon što nije uspeo da obezbedi većinu u parlamentu nakon septembarskih izbora. Netanjahu, koji se nalazi na čelu Likud partije, rekao je da… »
Netanjahu obavestio Rivlina da ne može da formira vladu

Netanjahu obavestio Rivlina da ne može da formira vladu

Slobodna Evropa 21.10.2019
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu obavestio je u ponedeljak izraelskog predsednika Ruvena Rivlina da mu vraća mandat, koji mu je poverio da obrazuje vladu nakon parlamentarnih izbora 17. septembra, jer u tome nije uspeo. "Otkako sam dobio mandat radio… »
Netanjahu se odrekao mandata za formiranje vlade

Netanjahu se odrekao mandata za formiranje vlade

Blic 21.10.2019
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu obavestio je izraelskog predsednika Ruvena Rivlina da se odriče mandata za formiranje vlade. On je na video-snimku, koji je objavio na "Fejsbuku", rekao da je od kada mu je dodeljen mandat "neumoljivo" radio kako bi… »
Netanjahu se odrekao mandata za formiranje vlade Izraela

Netanjahu se odrekao mandata za formiranje vlade Izraela

N1 Info 21.10.2019
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu obavestio je izraelskog predsednika Ruvena Rivlina da se odriče mandata za formiranje vlade. On je na video-snimku, koji je objavio na Fejsbuku, rekao da je od kada mu je dodeljen mandat "neumoljivo" radio kako bi… »

Vesti dana »