Povezane vesti

Sofija Milošević u vezi sa 6 godina mlađim srpskim fudbalerom teškim milione evra: Ovo je prva fotka

Sofija Milošević u vezi sa 6 godina mlađim srpskim fudbalerom teškim milione evra: Ovo je prva fotka

Telegraf 22.10.2019
Manekenka i fudbaler u vezi su od avgusta ove godine. Manekenka Sofija Milošević (28) u vezi je sa šest godina mlađim fudbalerom Lukom Jovićem (22). Njih dvoje su u ljubavnoj vezi od avgusta ove godine, iako se tek sada pojavila informacija da… »
Napokon otkriveno i to u emisiji uživo! Evo šta se desilo između Jovića i Tumbakovića, sve leži u Real Madridu!

Napokon otkriveno i to u emisiji uživo! Evo šta se desilo između Jovića i Tumbakovića, sve leži u Real Madridu!

Sportal blic 22.10.2019
Veliku prašinu podigla je odluka Ljubiše Tumbakovića da u nacionalni tim ne pozove Luku Jovića i konačno je jasno - napadač Real Madrida nije kažnjen. Vladimir Matijašević je gostujući na Areni sport izjavio kako je razgovarao sa Lukom Jovićem… »
Kakav fudbal i povrede, Sofija Milošević je razlog kažnjavanja Luke Jovića?

Kakav fudbal i povrede, Sofija Milošević je razlog kažnjavanja Luke Jovića?

Mondo 22.10.2019
Jović i Tumbaković u svađi zbog manekenke? Jović i Tumbaković u svađi zbog manekenke? Srpski fudbaler Luka Jović (21) vredan više od 60 miliona evra, koji trenutno igra u Španiji za Real Madrid, bio je tema naslovnih strana zbog svađe sa… »
Istina konačno izašla na videlo: Uživo pred kamerama otkriveno šta se dešavalo na relaciji Jović i Tumbaković

Istina konačno izašla na videlo: Uživo pred kamerama otkriveno šta se dešavalo na relaciji Jović i Tumbaković

Večernje novosti 22.10.2019
Luka nije kažnjen, ja sam ga lično zvao, rekao sam mu da treba da se ustali u timu. I on je čak rekao, svestan je da Mitrović daje golove, kaže Vladimir Matijašević. Selektor Srbije Ljubiša Tumbaković „precrtao“ je zvezdu Real Madrida Luku… »

Vesti dana »