Povezane vesti
Bregzit se odlaže za 31. januar zbog poraza Džonsona na drugom glasanju u Parlamentu
Danas 23.10.2019
Britanski premijer Boris Džonson izjavio je večeras da je odlučio da suspenduje razmatranje sporazuma o Bregzitu u Britanskom parlamentu. Džonson je to odlučio pošto je Parlament odbacio Vladin predlog rokovnika za debatu i dodao da se očekuje odluka EU… »
Novi preokret u Britaniji: Parlament odbio Džonsonov plan, Bregzit se odlaže?
Blic 22.10.2019
Britanska vlada suspendovaće usvajanje zakona o ratifikovanju sporazuma o Bregzitu, dok EU ne donese odluku o novom odlaganju izlaska zemlje iz Unije, koje je planirano za 31. oktobar, izjavio je večeras britanski premijer Boris Džonson. Britanski… »
Le Drian: Za sada nema opravdanja za novo odlaganje Bregzita
Danas 22.10.2019
Ministar spoljnih poslova Francuske Žan-Iv Le Drian izjavio je danas da „za sada nema opravdanja za novo odlaganje“ istupanja Velike Britanije iz EU, predviđenog za 31. oktobar. Le Drian je u Parlamentu Francuske rekao da se tri godine čeka na odluku o… »
Vesti dana »

Sunce prži Srbiju! Temperatura skače do 35 stepeni, a za vikend još gore!
Alo pre 1 satjoš 8 povezanih

Uživo Rusi sipaju smrt iz vazduha, gori Kijev Tramp kaže da će se videti sa Putinom i bez zelenskog (foto/video)
Alo pre 19 minutajoš 8 povezanih

Izraelski bezbednosni kabinet odobrio plan za preuzimanje kontrole nad gradom Gazom, Australija poziva da se odustane od plana
RTV pre 19 minutajoš 7 povezanih