Povezane vesti

Rašon Tomas: U jednom trenutku je mozak hteo da mi eksplodira

Rašon Tomas: U jednom trenutku je mozak hteo da mi eksplodira

Hot sport 23.10.2019
Slavili su košarkaši Partizana protiv Lokomotive, a jedan od najboljih bio je Rašon Tomas. Partizanov amerikanac je izneo utiske sa meča. – Ovo je bila velika pobeda za nas. I dalje osećamo da smo mogli još bolje da odigramo, ali to samo pokazuje… »
Nisam video navijače poput partizanovih: Bivša NBA zvezda oduševljena atmosferom u ‘Pioniru’!

Nisam video navijače poput partizanovih: Bivša NBA zvezda oduševljena atmosferom u ‘Pioniru’!

Hot sport 23.10.2019
Košarkaši Partizana slavili su protiv Lokomotive u 4. kolu Evrokupa, a veliku zaslugu za to imaju i navijači. Neverovatna podrška sa tribina u prelomnim trenucima usmeravala je ‘parni valjak’ do pobede nad bogatim protivnikom. Posle meča krilni… »
Deker oduševljen Grobarima: Nisu nalik bilo čemu što sam ikada video

Deker oduševljen Grobarima: Nisu nalik bilo čemu što sam ikada video

Sportski žurnal 23.10.2019
- Igrao sam u raznim ludim ambijentima na koledžu i kao profesionalac, ali navijači Partizana nisu nalik bilo čemu što sam ikada video. Odlična borba na celoj utakmici, odajem priznanje Partizanu na velikoj brobi. Navijači, cenim neverovatnu… »
Deker o Grobarima: Ovo je neviđeno! Grobari: Hvala, dođi nam! (video)

Deker o Grobarima: Ovo je neviđeno! Grobari: Hvala, dođi nam! (video)

Mondo 23.10.2019
Krilni centar Lokomotive Kubanj Sem Deker oduševljen je atmosferom koju su navijači Partizana napravili u dvorani “Aleksandar Nikolić“. Krilni centar Lokomotive Kubanj Sem Deker oduševljen je atmosferom koju su navijači Partizana napravili u… »
Deker: Pamtiću celog života Partizanovu publiku

Deker: Pamtiću celog života Partizanovu publiku

Vesti online 23.10.2019
Amerikanac Sem Deker (25), krilo Lokomotive iz Kubanja, oduševljen atmosferom u gledalištu na meču Evrokupa s „crno-belima“. Partizan je savladao ruski tim sa 80:71, a bivši NBA igrač, sa 17 poena jedan od najistaknutijih u Lokomotivi, poneo je… »
"Ovo nisam video nikad: Ranije!" Košarkaš Lokomotive ostao u šoku nakon meča sa Partizanom

"Ovo nisam video nikad: Ranije!" Košarkaš Lokomotive ostao u šoku nakon meča sa Partizanom

Sportal blic 23.10.2019
Košarkaš Lokomotive Kubanj Sem Deker oduševljen je atmosferom koju su navijači Partizana napravili u dvorani “Aleksandar Nikolić“ u utakmici 4. kola Evrokupa. Crno-beli su ostvarili trijumf rezultatom i tako se osamili na vrhu tabele sa sve… »
Nismo najkvalitetniji ali smo borbeni: Ovako je miljenik ‘Grobara’ prokomentarisao igru crno-belih u Evrokupu (video)

Nismo najkvalitetniji ali smo borbeni: Ovako je miljenik ‘Grobara’ prokomentarisao igru crno-belih u Evrokupu (video)

Hot sport 23.10.2019
Košarkaši Partizana savladali su Lokomotivu u 4. kolu Evrokupa i ostali su jedini neporaženi tim u grupi. Nakon meča za ‘BC Partizan TV’ govorio je jedan od miljenika navijača, nekadašnji košarkaš Partizana i NBA as Aleksandar Pavlović. On je… »
Kakvo oduševljenje na Tviteru - Lokomotivin Amerikanac ovakvu atmosferu nikad nije video!

Kakvo oduševljenje na Tviteru - Lokomotivin Amerikanac ovakvu atmosferu nikad nije video!

Sportske.net 23.10.2019
Lokomotiva jeste izgubila, ali je Deker pun utisaka. Lokomotiva je sinoć izgubila od Partizana u borbi za vodeću poziciju u grupi Evrokupa, ali ima onih koji nisu tako razočarani nakon ove utakmice. Jedan od njih je Sem Deker, Amerikanac koji je… »
Deker o navijačima: Ovako nešto nikad nisam video!

Deker o navijačima: Ovako nešto nikad nisam video!

N1 Info 23.10.2019
Krilni centar Lokomotive Kubanj Sem Deker oduševljen je atmosferom koju su navijači Partizana napravili u dvorani “Aleksandar Nikolić“. U četvrtom kolu B grupe Evrokupa crno-beli su slavili 80:71 i imaju maksimalni skor do sada. “Igrao sam u… »
Deker oduševljen “grobarima”: NBA igrač iz Lokomotive pun hvalospeva posle meča sa Partizanom

Deker oduševljen “grobarima”: NBA igrač iz Lokomotive pun hvalospeva posle meča sa Partizanom

Večernje novosti 23.10.2019
Igrao sam u mnogo ludih atmosfera, ali se sa ovim do sada nisam susreo. Pamtiću ovo zauvek - poručio je Deker. Lokomotiva Kubanj je u Beogradu izgubila od Partizana (80:71), ali su gostujući igrači imali o čemu da pričaju. Naime, jedan od najboljih… »
"Konačno sam osetio tu: Energiju!" Tomas oduševljen navijačima, otkrio zbog čega je Partizan tako dobar tim!

"Konačno sam osetio tu: Energiju!" Tomas oduševljen navijačima, otkrio zbog čega je Partizan tako dobar tim!

Sportal blic 22.10.2019
Junak Partizana u pobedi nad Lokomotivom Rašon Tomas rekao je kako su igrali nošeni publikom i ostvarili veliku pobedu. Košarkaši Partizana su pobedom nad Lokomotivom rezultatom 80:71 zauzeli prvu poziciju grupe B u Evrokupu. Iza nas je sjajna… »

Vesti dana »