Povezane vesti

Veternička i Ulica Živojina Ćuluma do 12 sati bez vode

Veternička i Ulica Živojina Ćuluma do 12 sati bez vode

Dnevnik 23.10.2019
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 12 sati biti Veternička ulica. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 12 sati biti i Ulica Živojina Ćuluma. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »
Deo Veternika bez vode zbog havarije

Deo Veternika bez vode zbog havarije

Dnevnik 23.10.2019
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 19 sati biti deo Veternika, oivičen ulicama Vojvode Bojovića, Ive Lole Ribara i Mihajla Pupina. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »
Deo Veternika do 19 sati bez vode

Deo Veternika do 19 sati bez vode

Moj Novi Sad 23.10.2019
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 19 sati biti deo Veternika oivičen ulicama Vojvode Bojovića, Ive Lole Ribara i Mihajla Pupina. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »
Veternička ulica i Živojina Ćuluma bez vode zbog havarija

Veternička ulica i Živojina Ćuluma bez vode zbog havarija

Radio 021 23.10.2019
Veternička ulica i Ulica Živojina Ćuluma nemaju vode zbog havarija. Obe ulice bez vode će biti do 12 časova. Kako navode u "Vodovodu i kanalizaciji", postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »
Ulica Živojina Ćuluma bez vode zbog havarije

Ulica Živojina Ćuluma bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 23.10.2019
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 12 sati biti Ulica Živojina Ćuluma u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Veternička ulica i danas bez vode zbog havarije

Veternička ulica i danas bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 23.10.2019
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 12 sati biti Veternička ulica u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »