Povezane vesti

Bambi najbolje zna šta znači Super, a šta Premijer liga: Kad sam stigao u Mančester mislio sam da je to drugi sport

Bambi najbolje zna šta znači Super, a šta Premijer liga: Kad sam stigao u Mančester mislio sam da je to drugi sport

Mozzart sport 23.10.2019
“Niko nije gubio loptu osim mene”, priseća se Zoran Tošić. Navijački: razumljivo je nadati se. Zato svi i volimo fudbal, jer čuda se se dešavaju. Ali kako je to rekao Savo Milošević: ne baš svaki dan. I Partizanov trener je priznao: Totenhem… »
Bambi otkrio - Ovo je bio najveći problem u Junajtedu!

Bambi otkrio - Ovo je bio najveći problem u Junajtedu!

Sportske.net 23.10.2019
Partizan sutra dočekuje Mančester junajted, a centralna figura meča bi mogao da bude Zoran Tošić. Fudbaler Partizana Zoran Tošić je svojevremeno nosio dres Mančester junajteda, ali nije ostavio veliki trag u ekipi koju je tada vodio ser Aleks… »
Tošić o danima na Old Trafordu: Niko na treningu nije gubio loptu, osim mene

Tošić o danima na Old Trafordu: Niko na treningu nije gubio loptu, osim mene

Vesti online 23.10.2019
Povratnik u Partizanove redove se prisetio u razgovoru za engleski „Atletik“ svog boravka među „crvenim đavolima“. Zoran Tošić (32) vratio se u Partizan pre dve godine, a iz Partizana je u zimskom prelaznom roku 2009. pristupio baš Mančester… »
Bezbijev prvi ugovor u muzeju Mančester junajteda

Bezbijev prvi ugovor u muzeju Mančester junajteda

Vesti online 23.10.2019
Engleski velikan, Partizanov gost u utakmici trećeg kola Lige Evrope (četvrtak, 18.55 časova), stavio među svoje relikvije jedan od najznačajnijih dokumenata klupske istorije. Posle 53 godine Mančester junajted dolazi u Humsku. Tog aprila 1966… »

Vesti dana »