Povezane vesti
Saobraćajna policija dobija uređaj za detekciju psihoaktivnih supstanci u organizmu
Niške vesti 23.10.2019
„To je praksa koja je primenjena u nekoliko gradova u Srbiji i rezultati su jako dobri. Verujemo i da će samo saznanje kod vozača, da postoji ovakav uređaj, u mnogome uticati na njihovu svest da ne konzumiraju ni alkohol, niti bilo kakave psihoaktivne… »
Niški saobraćajci dobijaju uređaj za detekciju droge u organizmu
Južne vesti 23.10.2019
Pored alkohola, niška saobraćajna policija će, kako kaže gradski većnik Igor Vojinović, zahvaljujući novim uređajima, moći da kontroliše i da li su vozači konzumirali drogu. Ovakve uređaje će, dodaje Vojinović, niški saobraćajci dobiti do kraja godine… »
Vesti dana »

Ratni veteran koji je pušten: Policajac mi je stao nogom na glavu, postoji snimak - nisu imali dokaz da sam uradio bilo koje delo
Novi magazin pre 48 minutajoš 19 povezanih

Evo u koja dva grada u Srbiji je pakleno! Izmereno čak 39 stepeni, dok je na Kopaoniku drugo godišnje doba, tamo je 24!
Dnevnik pre 1 satjoš 61 povezana