Povezane vesti

Prvi teretni voz iz Kine stigao u Srbiju

Prvi teretni voz iz Kine stigao u Srbiju

Slobodna Evropa 24.10.2019
Prvi teretni voz Kineskih železnica, sa opremom za izgradnju pruge za velike brzine Beograd - Budimpešta, stigao je u četvrtak u Beograd. "Ovo su važni dani za nas", izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozdravljajući goste iz Kine rečima… »
Stigao teretni voz iz Kine s opremom za izgradnju brze pruge

Stigao teretni voz iz Kine s opremom za izgradnju brze pruge

N1 Info 24.10.2019
Teretni voz kineskih železnica "China Railway Express" sa više od 500 tona opreme za izgradnju brze pruge kroz Srbiju stigao je u Beograd gde su ga dočekali predsednik Aleksandar Vučić i zamenik ministra trgovine Kine Čen Keming. Voz je krenuo 24… »
Ruski S-400 na vežbi u Srbiji

Ruski S-400 na vežbi u Srbiji

Slobodna Evropa 24.10.2019
Ruski raketni sistemi S-400 i Pancir učestvuju na srpsko-ruskoj vojnoj vežbi "Slovenski štit 2019.", potvrdio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "S-400 je u zemlji zbog ove vežbe i sutra ću ići da ga vidim direktno. Pancir S u subotu idem da… »
Mašinovođa ponosan što je predsedniku Vučiću predao "raport" - mesec dana puta voza koji je označio izgradnju brzih pruga…

Mašinovođa ponosan što je predsedniku Vučiću predao "raport" - mesec dana puta voza koji je označio izgradnju brzih pruga…

Večernje novosti 24.10.2019
Voz u svom sastavu ima 28 vagona sa kontejnerima. Teretni voz kineskih železnica "China Railway Express", koji je danas stigao iz Kine u Beograd, prvi je direktan voz iz Kine za Srbiju i dovezao je više od 500 tona opreme za izgradnju brze pruge u… »
Kargo linija između Kine i Srbije, odlična mogućnost za privrednike

Kargo linija između Kine i Srbije, odlična mogućnost za privrednike

Dnevnik 24.10.2019
BEOGRAD: Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović ocenila je danas da je uspostavljanje železničke kargo linije između Srbije i Kine odlična prilika za domaće privrednike, ali i za… »
Ja sam kao pitbul! Kad uhvatim nešto, ne ispuštam! Takve lažove svet nije video: Vučić o prištinskoj farsi brojanja…

Ja sam kao pitbul! Kad uhvatim nešto, ne ispuštam! Takve lažove svet nije video: Vučić o prištinskoj farsi brojanja…

Kurir 24.10.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je odgovarajući na pitanja novinara na Železničkoj stanici Novi Beograd, po svečanom dočeku teretnog kineskog voza sa opremom za gradnju brze pruge u Srbiji, rekao šta misli o farsi koja se ovih… »
VIDEO Vučić svečano dočekao voz iz Kine: Srbija postala zemlja u koju svi žele da dođu

VIDEO Vučić svečano dočekao voz iz Kine: Srbija postala zemlja u koju svi žele da dođu

Radio 021 24.10.2019
Teretni voz kineskih železnica "China Railway Express" sa više od 500 tona opreme za izgradnju brze pruge kroz Srbiju stigao je u Beograd gde su ga dočekali predsednik Aleksandar Vučić i zamenik ministra trgovine Kine Čen Keming. Voz je krenuo 24… »

Vesti dana »