Povezane vesti
Putin: Razvoj odnosa sa Afrikom među prioritetima Rusije
RTV 24.10.2019
SOČI - U Sočiju je danas počeo prvi Rusko-afrički samit na kojem, pored ruskog predsednika Vladimira Putina, učestvuju šefovi delegacija 54 afričke zemlje. Otvarajući samit Putin je rekao da je razvoj ekonomskih i bezbednosnih veza sa afričkim… »
Putin osvaja afriku: Ekonomija ključ za širenje ruskog uticaja
Pravda 24.10.2019
Predsednik Vladimir Putin domaćin je dvodnevnog samita Rusija - Afrika koji se danas završava u Sočiju. Prisutni su lideri 43 afričke zemlje, a još 11 će biti predstavljene potpredsednicima ili ministrima spoljnih poslova. Samitom osim Putina predsedava… »
Putin osvaja Afriku: Ekonomija ključ za širenje ruskog uticaja
Večernje novosti 24.10.2019
Danas će se u Sočiju okončati Prvi rusko-afrički samit. Ideju za njegovo održavanje dao je Putin u julu 2018. godine. MOSKVA OD STALNOG DOPISNIKA „NOVOSTI“ PREDSEDNIK Vladimir Putin domaćin je dvodnevnog samita Rusija - Afrika koji se danas završava u… »
Vesti dana »
Svet konačno može da odahne: Cena nafte se postepeno vraća na staro
Sputnik pre 2 satajoš 35 povezanih
Nije reč o novcu, već o poštovanju zakona: Dve majke dece sa smetnjama u razvoju stupile u štrajk glađu u Bečeju (VIDEO)
Insajder pre 2 satajoš 10 povezanih
Vučić u Tbilisiju: Srbija ostaje posvećena izgradnji partnerstva sa Gruzijom
Beta pre 4 satijoš 30 povezanih





